• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На комісії з питань депутатської діяльності та дотримання законності розглянуто понад 20 питань

eye

1480

16.07.2021 17:01

Новини громад

img

За участю секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо та члена Громадської Ради Олександра Прищепи відбулось чергове засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності, забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів.

Першим питанням порядку денного став розгляд заяви про дострокове припинення повноважень депутата Покровської міської ради Малхаза Есебуа у зв’язку зі зміною місця проживання.

Далі депутати перейшли до вивчення проєктів рішень щодо затвердження статуту комунального некомерційного підприємства Покровська клінічна лікарня, оголошення конкурсу на посаду директора КНП «Покровська міська лікарня», змін у штатному розкладі КП «Інклюзивно-ресурсний центр», КП «Муніципальна служба правопорядку» та міського центру соціальних служб.

Декілька питань стосувались роботи ЦНАП. Одним з проєктів рішень пропонується збільшення послуг, які надають старости громади.

Під час засідання комісії присутні ознайомились з Положенням про відділ промисловості та АПК, а також про сектор підприємництва, мета якого - налагодження взаємодії між бізнесом та владою.

«Хотілось би, щоб Ви звернули увагу на формування програми підтримки та розвитку малого підприємництва, особливо це стосується сільських територій, де немає робочих місць. Треба залучати місцевих мешканців до участі у грантових програмах та всіляко підтримувати представників малого бізнесу», - зауважила Наталія Іваньо.

Також депутати розглянули питання щодо передачі функцій замовника ремонтних робіт на вулицях Шосейній та Шмідта.

Усі питання порядку денного, які члени комісії ретельно опрацювали, будуть винесені на найближчу сесію.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

23

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

32

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію