У Покровській громаді триває вакцинація від COVID-19

13.07.2021 14:48

Кампанія з вакцинації почалася у Покровську з кінця квітня, на сьогодні у громаді щеплені вже 2855 осіб.

Як зазначила директорка КП «Центр первинно медико-санітарної допомоги» Покровської міської ради Інеса Остряніна, сьогодні люди більш активно приходять на вакцинацію, ніж з початку компанії.

«Щоденно за робочу зміну ми щеплюємо близько 200 осіб. Зараз в громаді працює один кабінет вакцинації, але з наступного тижня ми готуємо до відкриття ще 2 пункти: у мікрорайоні «Шахтарський» та у місті Родинське. Як тільки фахівці пройдуть навчання, кабінети вакцинації почнуть роботу», - розповідає Інеса Остряніна.

Крім того, у громаді працює п'ять мобільних бригад, яка має змогу за робочу зміну вакцинувати близько 100 осіб.

На цей тиждень заплановано зробити щеплення 1212 особі. Темпи вакцинації будуть нарощувати для того, щоб 70-75% людей громади були вакциновані та з’явився так званий колективний імунітет.

Наразі у медиків є три вакцини CoronaVac, Pfizer та AstraZeneca. Мешканці можуть обирати якою саме вакциною робити щеплення.

Записатися на вакцинацію можна через контактний центр ЦПМСД за номером +38 (050) 48-28-991, у свого сімейного лікаря або через кабінет вакцинації, що розташований на першому поверсі амбулаторії №1 (вул. Маршала Москаленка, 161).