• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За результатами конкурсу призначено керівника управління сім’ї, молоді та спорту

eye

1348

13.07.2021 13:36

Громада 1

img

Участь у конкурсі взяли два претенденти – виконуючий обов’язки начальника управління сім’ї, молоді та спорту Віталій Щербинка та член громадської ради Віктор Поліщук. Обидва конкурсанти є спортсменами та займали керівні посади в органах місцевого самоврядування.

Претенденти пройшли письмове тестування на знання антикорупційного законодавства, законів у сфері місцевого самоврядування та професійної діяльності. Далі – співбесіда.

«За результатами письмового тестування обидва претенденти набрали прохідну кількість балів, - зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо. – Тому, для того, щоб визначити переможця, була проведена співбесіда. Питання стосувались не лише знань законодавчої та нормативної бази, а й шляхів вирішення кризових ситуацій. Сьогодні дуже змінилась постановка задач по роботі з молоддю та сім’ями, багато нововведень у галузі розвитку різноманітних спортивних напрямків тож керівник управління повинен швидко реагувати на нові виклики часу».

За словами членів конкурсної комісії, обидва претенденти мають власне бачення розвитку спорту у громаді, але Віталій Щербинка був більш переконливим, тому отримав одноголосну підтримку.  

Віктор Поліщук буде зарахований до кадрового резерву і згідно положення може претендувати на отримання іншої посади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Донорство та тероборона: як бути корисним українській армії

Російський окупант продовжує наступальну операцію проти України. На третій день війни більшість українців не залишаються осторонь і роблять разом важливу справу – допомагають українським військовим подолати ворога та відстояти цілісність нашої держави.

eye

1240

Громада 1

26 лютого 2022 10:07

До уваги мешканців Гришинського старостинського округу

24 лютого, у четвер, о 10 годині у Гришинському центрі культури та дозвілля (с. Гришине, пров. Гагаріна, 6) відбудеться відкрита зустріч з мешканцями для заслуховування звіту старости Гришинського старостинського округу.

eye

1371

Громада 1

17 лютого 2022 15:48

За результатами конкурсу призначено керівника управління сім’ї, молоді та спорту

У Покровській міській раді проведено конкурс на заміщення посади керівника управління сім’ї, молоді та спорту, ним став Віталій Щербинка.

eye

1348

Громада 1

13 липня 2021 13:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію