Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-грудень 2020 року

15.01.2021 11:15

Загальні новини

13 січня 2021 року директорка Покровського  міського центру зайнятості  Донецької області Тетяна Радченко провела для представників засобів масової інформації брифінг на тему: «Надання послуг із сприяння зайнятості населення за січень-грудень 2020 рік».

«За 2020 рік на обліку в нашому центрі зайнятості перебувало 1777 осіб, з яких працевлаштовано – 1033. Станом на 1 січня кількість безробітних, що перебували на обліку становила 468 осіб.», – розпочала директорка Тетяна Радченко.

Ми поновлюємо навчання за направленням центру зайнятості в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. 11 центрів професійно-технічної освіти розташовані в різних містах України: Харків, Одеса, Рівне, Краматорськ та інших, в яких безробітні мають змогу проходити підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за робітничими професіями.  Навчання , проїзд та проживання за рахунок фонду соціального страхування. За звітний рік послугою профнавчання скористалися 229 безробітних осіб,    9 з яких внутрішньо-переміщені особи та двоє мають статус учасника АТО, в тому числі ті, які проходили стажування на підприємствах. Усі вони були працевлаштовані.

За 2020 рік на нові робочі місця з компенсацією єдиного внеску були працевлаштовані 29 осіб. За квотою – 149 безробітних.

Участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру взяли 310 осіб, з яких 13 – внутрішньо переміщені особи, дві особи мають статус учасника АТО. На період карантину даний вид робіт 100% фінансується за рахунок роботодавця.

Нагадуємо, що з першого січня 2021 року підвищився розмір мінімальної заробітної плати, який тепер становить 6000 грн. Розмір максимальної допомоги по безробіттю – 9080 грн, мінімальної допомоги – 1000 грн.

Покровський МЦЗ у період посилених карантинних обмежень, які діють в Україні у період з 8 до 24 січня 2021 року працює у звичному режимі.