Consultant's Digest - випуск #5 в рамках програми "Train the Trainers" вже готовий до Вашої уваги!

01.04.2021 14:48

Загальні новини

Статті Consultant’s digest #5 сфокусовані на тому, як залучати нових клієнтів, як вибудовувати ефективні відносини з ними та створювати високий рівень довіри, а також включають інформацію про ведення перемовин та мотивування клієнта до співпраці з вами.

Вже невід’ємною частиною дайджесту є кейс-стаді, в яких учасники програми розповідають про досвід співпраці з українськими виробниками різних секторів та рекомендації, які для них формують.
У цьому випуску Ви зможете прочитати кейси про:
оптимізацію логістики при експорті безглютенового печива до США;
експорт українського равлика: рекомендації щодо логістики;
експорт радіаторів та рушникосушок, конвекторів та чавунних радіаторів до Великої Британії;
логістичні рішення при експорті до Великої Британії бакалійної продукції.
Ознайомитись з Consultant’s digest #5 можна за посиланням

Усі інші випуски дайджестів зібрані на Єдиному експортному вебпорталі у вільному доступі для ознайомлення.
Випуск #1
Випуск #2
Випуск #3
Випуск #4
Учасники програми є кваліфікованими консультантами у сфері експорту та продовжуватимуть свою діяльність і після навчання. Ви завжди зможете знайти інформацію про них та запитати консультації через сторінки команд:
Export Consulting, VIIF - Export Team, Export Consulting Group, Export Consultants Donetsk and Lugansk Team, Export Support Center Odesa, Train the Trainers: Cherkassy region Team, Kharkiv Export Team, Export Business Solutions, Consulting group Export Course, LET Lviv Export Team.
Розвивайте власні навички та експортну діяльність Вашої компанії! У світі має бути більше українського!
Програма Train the Trainers розроблена Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту. Програма фінансується Державним департаментом США (в рамках “Emerging Donors Challenge Program Round Seven”), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проєкт з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Пост для поширення