Українсько-угорський бізнес-форум в рамках Hungarian-Ukrainian Online Business Day 2021

07.04.2021 13:52

Анонси і оголошення

ДУ «Офіс с просування експорту України» (далі – Установа) у партнерстві з Угорським агентством сприяння експорту (Hungarian Export Promotion Agency) при Міністерстві зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини спільно з Радою експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України, а також Посольством України в Угорщині за підтримки Enterprise Europe Network запрошує українських експортерів та імпортерів взяти участь 16 квітня 2021 року в Українсько-угорському бізнес-форумі та бізнес-зустрічах в рамках Hungarian-Ukrainian Online Business Day 2021.

Участь у даному заході надасть ексклюзивну можливість представити потенціал українських компаній угорським партнерам та дізнатися більше про експортні та імпортні можливості угорського ринку.

Програма бізнес-форуму передбачає висвітлення перспективних та пріоритетних напрямів українсько-угорського економічного співробітництва та є нагодою долучитися до В2G діалогу.

Зареєстровані учасники зможуть призначити 1:1 партнерські відео-зустрічі чи безпосередньо контактувати з угорськими підприємцями, профіль яких їх зацікавив, з метою встановлення подальшої бізнес-комунікації у розрізі потенційної двосторонньої співпраці.

Фокусні індустрії заходу:

• Харчова промисловість
  • Агропромисловість
  • Машинобудування
  • Металообробка
  • Інформаційно-комунікаційні технології
  • Легка промисловість

Здійснити реєстрацію та отримати додаткову інформацію про захід Ви зможете перейшовши за посиланням:

Кінцевий термін реєстрації участі у заході – 15 квітня 2021 року.

Формат заходу – онлайн, на платформі b2match.

Інструкція для реєстрації на платформі b2match: https://surl.li/olks

Мова заходів – англійська (здійснення перекладу не передбачено)

Участь у бізнес-форумі та бізнес-зустрічах з угорськими партнерами безкоштовна.

Контактною особою з питань реєстрації на платформі b2match для участі у заходах є проєктна менеджерка Установи

Наталя Бабаніна, nbabanina@epo.org.ua.