Як переконатися, що роботодавець сплачує за тебе страхові внески до пенсійного фонду України?

23.06.2021 17:26

Загальні новини

В особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України  http:\\portal.pfu.gov.ua :

• авторизуйтеся на Вебпорталі Пенсійного фонду Україии;

• зайдіть до “Особистого кабінету” та оберіть розділ “Мій страховий стаж”, де ви зможете переглянути інформацію про свій страховий стаж і сплачені внески.

За допомогою СМС-повідомлень від Пенсійного фонду України:

зайдіть до “Особистого кабінету” на Вебпорталі Пенсійного фонду України та налаштуйте сервіс СМС - інформування. Щомісяця вам надходитиме інформація про сплату/несплату роботодавцем єдиного соціального внеску і про зарахування/незарахування цього періоду до страхового стажу.

УВАГА!

Завантажуй мобільний додаток «Пенсійний фонд» та отримуй пенсійні послуги онлайн 24/7. Детальна відео-інструкція за посиланням: