• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Молодь Покровська долучилась до оплачуваних громадських робіт

eye

1473

06.07.2021 14:48

RSS

img

У Покровську з 1 липня стартувала програма по залученню учнівської та студентської молоді до громадських оплачуваних робіт.

З метою поліпшення матеріального становища, а також забезпечення зайнятості неповнолітніх під час канікул та у вільний від навчання час, управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради тимчасово працевлаштувало 30 дітей, віком від 14 до 18 років, строком на 1 місяць. Це діти, які активно займаються спортом та представляють місто на змаганнях, а також діти, які потребують особливої уваги та підтримки, зі складними життєвими умовами.

Як зазначив в.о. начальника управління сім'ї, молоді та спорту Віталій Щербинка, молодь залучена до робіт з благоустрою території на спеціально створених робочих місцях на базі спортивних комплексів, а саме: СК «Металург», ДЮСШ, ЦФЗН «Спорт для всіх», ФОК м.Родинське, СК «Факел».

Заступниця міського голови Маргарита Ідрисова зазначила, що такі роботи - це не тільки можливість для молоді заробити гроші, але й корисна справа для всієї громади.

«Багато молодих людей влітку під час канікул шукають, де б підробити, - каже Маргарита Ідрісова. - Перша в житті робота, перша зарплатня для підлітків та молоді – це не лише власні кошти, які можна витратити на омріяний гаджет чи модні кросівки, а й можливість стати більш відповідальними та дізнатися, що гроші мають ціну».

Цього літа дітей до громадських робіт буде залучено більше, ніж у минулі роки, адже тепер до програми увійшла також молодь з приєднаних територій. Найближчим часом ще 40 дітей будуть працевлаштовані на багатогалузеве комунальне підприємство Покровська.

Загалом на оплату праці молодим трудівникам з місцевого бюджету завдяки підтримці депутатського корпусу Покровської міської ради виділено 512,4 тис. грн.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію