У Покровську визначили керівників 5 освітніх закладів

01.07.2021 20:26

1 липня відбувся третій етап конкурсу на вакантні посади керівників установ загальної середньої освіти. Були визначені керівники ЗОШ №9, ЗОШ №8, ЗОШ №35, Багатопрофільної гімназії та Навчально-виховного комплексу №2.

У складі конкурсної комісії – секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова, депутати міської ради Галина Гаврильченко та Іван Циганок, керівники та фахівці відділу освіти Покровської міської ради, представники профспілкової організації освітян, спеціалісти державної служби якості освіти у Донецькій області.

Під час вступного слова секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо наголосила на тому, що подібні конкурси для керівників шкіл - це здорова конкуренція, стимул до розвитку та аналізу знать та внутрішніх якостей.

Конкурсанти презентували перспективний план розвитку установ загальної середньої освіти, які б вони хотіли очолити. Одними з головних складових презентації були наявність пропозицій щодо методичної бази, матерально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності та, безперечно, освітнього процесу. Претенденти представили власне бачення розвитку загальноосвітніх закладів та відповідали на питання, поставлені членами конкурсної комісії.

Варто зазначити, що раніше були проведені два письмові етапи конкурсу, за їх результатами до участі у третьому етапі були допущені наступні претенденти:

Валентина Рудик - на посаду директора ЗОШ №9 Г.Покровський;

Євгенія Бакун - на посаду директора Багатопрофільної гімназії;

Нігяр Ібрагімова та Світлана Павлюкович - на посаду директора Навчально-виховного комплексу №2;

Ольга Коваленко та Олена Стадник - на посаду директора ЗОШ №35 міста Родинське;

Дарина Савицька та Світлана Клачко - на посаду директора ЗОШ №8 міста Родинське.

Після презентацій та обговорень конкурсна комісія обрала керівників установ загальної середньої освіти:

ЗОШ №9 - Валентина Рудик;

Багатопрофільна гімназія - Євгенія Бакун;

Навчально-виховний комплекс №2 - Нігяр Ібрагімова;

ЗОШ №35 міста Родинське - Олена Стадник;

ЗОШ №8 міста Родинське - Світлана Клачко.

Відеозвіт та протокол засідання конкурсної комісії