Покровчани стали переможцями обласного конкурсу «Молода людина року - 2021»

29.06.2021 11:24

28 червня у Краматорську відбулося підбиття підсумків обласного конкурсу «Молода людина року – 2021». Очільник ДонОДА Павло Кириленко привітав присутніх зі святами та зазначив: дуже символічно, що День молоді збігається в часі із Днем Конституції.

«Саме молодь стала рушієм захисту конституційного ладу під час Революції гідності та залишається на його варті зараз, під час російсько-української війни. – зазначив Павло Кириленко. – Хочу побажати натхнення та свідомості. І щоб ця свідомість стала тією запорукою, тим фундаментом на якому надалі буде розбудовуватися наша Україна. Зі святами!».

Подяку Донецької ОДА отримав Юркін Ігор Олександрович - заступник голови молодіжної ради, президент ГО «Федерація регбіліг Донецької області», директор ДЮСШ м. Покровська.

Переможців та лауреатів конкурсу «Молода людина року - 2021» визначали у двадцяти номінаціях.

Від Покровської громади лауреатами стали:

• у номінації «Молодий журналіст року» - Писарев Артем Олександрович – журналіст телекомпанії «Орбіта» та Коробова Марія Сергіївна – кореспондент сайту новин Покровська та Мирнограда «06239.com.ua».
  • у номінації «Молодий металург року» - Горбань Кирило Володимирович – оператор диспетчерської служби відеоконтролю ПАТ «Красноармійський динасовий завод»;
  • у номінації «Молодий працівник правоохоронних органів року» - Яковенко Микола Валерійович – оперуповноважений сектору розкриття злочинів проти особи відділу кримінальної поліції Покровського районного управління поліції, старший лейтенант поліції;
  • у номінації «Краща молодіжна ініціатива року» - Удинська Анна Романівна – студентка факультету КІТАЕР Донецького національного технічного університету;
  • у номінації «Молодіжний працівник року» - Нестеренко Олександр Сергійович – вчитель Навчально – виховного комплексу № 2 м. Покровська.

Переможцями конкурсу «Молода людина року – 2021» від Покровської громади стали:

- у номінації «Молодий шахтар року» Максименко Костянтин Вікторович – начальник дільниці з видобутку вугілля №7 шахтоуправління «Покровське» - переможця

- у номінації «Молодий медичний працівник року» - Кушнаренко Олеся Володимирівна – завідувачка відділення Перинатального центру Покровської КЛІЛ;

- у номінації «Молодий вчений року» - Новікова Юлія Вікторівна – доцентка кафедри вищої математики і фізики Донецького національного технічного університету;

- у номінації «Молодий працівник соціальної сфери року» - Таричева Олена Анатоліївна – головний спеціаліст сектору реалізації соціальних програм УСЗН Покровської міської ради;

- у номінації «Молодий рятувальний року» - Прозор Олександр Валерійович –начальник 83 державної пожежно-рятувальної частини 9 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Дякуємо молодим людям, які своєю наполегливою працею, талантом та відповідальністю роблять Покровську громаду кращою, примножують славу та добробут рідного краю.