ВІДЕО. У громаді відзначили День Конституції України

28.06.2021 16:13

25-ту річницю Дня Конституції України урочисто відзначили у Покровську на головній площі міста біля пам’ятника Т.Г. Шевченку.

Участь у заході взяли в.о. Покровського міського голови Костянтин Мілютін, заступники очільника міста Маргарита Ідрісова та Анатолій Зінченко, представники структурних підрозділів міської ради, підприємств та організацій, громадські діячі, військовослужбовці та активні мешканці.

У своїй промові Костянтин Мілютін зазначив, що влада націлена на створення гідних умов для мешканців громади.

«Сердечно вітаю з важливим святом нашої держави – Днем Конституції України! Одна з його головних ідей в тому, що держава повинна служити суспільству. Покровська міська рада сьогодні працює над тим, щоб забезпечити благополуччя кожного жителя громади, а також процвітання Покровська. Щоб кожен з нас міг пишатися своїм містом», - сказав Костянтин Мілютін та побажав, щоб «мир і взаєморозуміння сприяли розбудові нашої держави, розвитку громади та достатку в кожній сім’ї».

Почесною грамотою Покровської міської ради за громадську активність і самовідданість, спрямовані на об’єднання громадян України у прагненні забезпечити суверенність та розвиток держави, громадянського суспільства та з нагоди 25-ої річниці Дня Конституції України були нагороджені:

Аржавітіна Неля Вікторівна – начальник Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області.

Григоренко Валентина Яківна – начальник відділу з охорони праці Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет».

Белицький Павло Володимирович – старший викладач кафедри «Електромеханіка та машинобудування» Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет».

Шинкаренко Ірина Валентинівна – вчитель історії закладу загальної середньої освіти № 12.

Островська Світлана Демидівна – учитель історії історії закладу загальної середньої освіти № 9.

Климова Наталія Василівна – Почесна громадянка міста Покровська, громадський діяч, голова громадської організації скаутського формування «Скаути Покровська Всеукраїнської Молодіжної Громадської Організації «Національна Організація Скаутів України».

Полтавченко Людмила Сергіївна – голова Покровської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

Дубинка Людмила Федорівна – Почесна громадянка міста Покровська.

Шабатюк Наталія Леонідівна – головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти відділу освіти Покровської міської ради.

Бонзюх Ірина Павлівна – начальник  управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області.

Гуриненко Юлія Геннадіївна – депутат  Покровської міської ради.

Старший солдат Волосков Едуард Юрійович– водій –електрик відділення медичного постачання військової частини.

Майор Баркара Володимир Васильович – начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Солдат Прокопов Василь Петрович– водій-стрілець взводу групи О та ППС роти ВСП Харківського ЗВ ВСП.

Солдат Кириленко Олександр Володимирович– стрільць групи О та ППС взводу О та ППС відділення ВСП Харьківського ЗВ ВСП.

Лейтенант Лигач Тетяна Григоріївна– начальник фінансово-економічної служби військової частини А0233.

Марсанов Юрій Дмитрович – член Громадської ради, член громадської організації «Союз учасників та інвалідів АТО».

Ташлицький Микола Миколайович – член Громадської ради, член громадської організації «Ветерани ООС за Україну».

Старший солдат Щербініна Ірина Вікторівна– стрілець 1 відділення охорони 3 взводу охорони роти охорони Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

До присутніх на заході також звернулися історик, науковець Ірина Шинкаренко та член Громадської ради, представник громадської організації «Ветерани об’єднаних сил за Україну» Микола Ташлицький.

Наприкінці урочистого заходу присутні поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку – борцю за свободу українського народу, як знак поваги до визначної особистості та шани конституційних прав і свобод.