ВІДЕО. У Покровську відбувся загальноміській випускний вечір

26.06.2021 17:50

Більше 500 випускників шкіл Покровської громади вчора отримали свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. 37 з них – з визначними досягненнями і золотими та срібними медалями.

У цей хвилюючий і урочистий день випускників вітали в.о. міського голови Костянтин Мілютін, заступниця міського голови Маргарита Идрисова, Благочинний Покровського округу, протоієрей Олександр Кондратюк, в.о. начальника відділу освіти Наталія Гнатенко, педагоги та батьки.

Урочиста частина дійства пройшла у парку "Ювілейний", що створило особливо святкову атмосферу не лише для випускників, а й для їхніх батьків, мешканців та гостей міста.