• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. У Покровську відкрили пам’ятник героям АТО та оновлену Алею слави

eye

723

25.06.2021 15:30

RSS

img

Сьогодні за участю в.о. Покровського міського голови Костянтина Мілютіна, заступника міського голови Анатолія Зінченка та військового комісара Покровсько-Ясинуватського об'єднаного міського військкомату Ігоря Валяєва на центральному кладовищі Покровська пройшло урочисте відкриття пам’ятника героям АТО та оновленої Алеї слави.

На заході були присутні, представники міської влади, Покровсько-Ясинуватського ОМВК, члени громадських організацій, патріотично налаштовані мешканці нашого міста, рідні та побратими загиблих воїнів.

Костянтин Мілютін у своїй промові зазначив, що Покровська міська рада виконала свої зобов’язання перед громадськістю.

«Коли я у 1997 році поступав до будівельного вишу, я планував створювати житло для людей. аби вони були щасливі, але на жаль, наша країна в біді, і ми будуємо меморіали. Вічна пам’ять героям!» - сказав Костянтин Мілютін.

Над проєктом та будівництвом пам’ятного місця протягом останніх чотирьох місяців працювали міська влада та громадськість. Як ми вже писали, неодноразово проводились обговорення щодо вигляду місця поховань та пам’ятника. Влада врахувала всі пропозиції від членів сімей загиблих воїнів та їхніх побратимів.

Присутні вшанували пам’ять оборонців України хвилиною мовчання, після якої священослужитель відправив молебень за полеглими та освятив пам'ятник.

Після урочистостей учасники заходу поклали квіти на могили загиблих українських бійців.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

39

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію