До Дня Конституції: нацгвардійцям – про основний закон держави

25.06.2021 10:04

До ювілейної річниці Конституції України у Покровській громаді підготована низка заходів. Один з них цього тижня відбувся у публічній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка.

На захід, який був організований співробітниками бібліотеки, запросили військовослужбовців ротної групи 50-го полка Національної Гвардії України ім. Семена Височана, яка базується на території громади.

Завідувачка відділом обслуговування Анна Кротенко ознайомила нацгвардійців з повідомленням на тему «Конституція Пилипа Орлика – перша конституція світу». А після обговорення всі мали можливість переглянути фільм про основний закон держави.

Потім гостей запросили на екскурсію бібліотекою, ознайомили з книжковим фондом, тематичними підбірками книг та запропонували оглянути виставку картин, яка зараз прикрашає фойє закладу.