• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Продовжується ремонт найбільш аварійної ділянки вулиці Привольної

eye

147

Новини громад

img

У Покровську тривають ремонтні роботи на вулиці Привольна, де планують замінити 930 квадратних метрів асфальтового покриття. Вже виконаний перший етап асфальтування верхньої частини вулиці, наразі тривають підготовчі роботи з укріплення дорожнього покриття у районі «балки».

За словами заступника Покровського міського голови Сергія Федорова, ця частина дороги постійно просідає, що призводить до аварійних ситуацій.  

Щоб з’ясувати, у чому причина виникнення ям та тріщин, перед тим як приступити до асфальтування, було проведено комісійне обстеження ґрунту.

«Коли фахівці відкрили ділянку дороги біля «балки», виявили м’які ґрунти та наткнулися на шар паленої породи. Саме через це дорога «плавала». Ми визначили додаткові витрати, сума яких склала 100 тисяч гривень. Будемо укріплювати ґрунт та міняти трубопровід, який проходить через цю ділянку», - розповів Сергій Федоров.

Щоб зробити дорожнє полотно більш міцним, тут буде укладено шар глини та щебня. І лише після виконання усіх підготовчих робіт проводитиметься асфальтування.

«Дорога по вулиці Привольна побудована вже давно і не передбачала проїзд великогабаритного транспорту. Від постійного навантаження асфальтне покриття руйнувалось. Додало клопоту також внутрішня водопровідна мережа, яка теж потребувала ремонту. Через проведення робіт із заміни комунікацій, рух вулицею обмежено», - зазначив в.о. начальника житлово-комунального відділу Покровської міської ради Артем Колосов.

Нагадаємо, по вулиці Привольна буде замінено 930 квадратних метрів асфальтового покриття. Для цього із міського бюджету було виділено 3,2 мільйони гривень.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Визначені кандидатури для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Покровськ» та відзнаки «За заслуги перед містом»

Щороку до Дня міста до міської ради надходять клопотання від трудових колективів підприємств та установ Покровська щодо відзначення своїх найкращих працівників почесними нагородами та званнями.

eye

136

Новини громад

03 серпня 2021 17:07

Мешканцям Покровська пропонують альтернативу розведенню багать та ліквідації сміття

За спалювання трави, сміття, а також інших природних відходів у вогнищах на території Покровської громади передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

eye

40

Новини громад

03 серпня 2021 16:00

За підтримки міської ради вихованці центру «Милосердя» відправились на морське узбережжя

Вихованці центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя» проведуть 5 днів на березі Азовського моря. Витрати на проїзд, проживання та харчування дітей взяла на себе міська рада.

eye

64

Новини громад

02 серпня 2021 16:02

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію