• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вирішується питання із водопостачанням у селі Срібне

eye

643

Новини громад

img

Комунальні служби громади проведуть роботи з підключення насосної установки, аби мешканці Срібного змогли без складнощів користуватися колодязем.

Десятиліттями для мешканців Срібного питання водозабезпечення було проблемою номер один. Ще до об’єднання громади до населеного пункту був підведений водогін, але мережа водопостачання по селу прокладена так і не була. Люди користуються єдиним у селі колодязем, який знаходиться в аварійному стані.

З настанням літньої спеки потреба у воді загострилась, тому було досягнуто компромісне рішення: встановити у колодязі насос, який придбано за підтримки місцевих підприємців та депутатам міської ради Сергія Андрійченка, та вивести воду у більш безпечне місце.

Заступник міського голови Сергій Федоров разом із комунальниками виїхали до села, де мешканці самотужки провели підготовчі роботи: прокопали траншеї, проклали труби. Щоб довести ініціативу до кінця, завершувати роботи з підключення будуть фахівці КП «Покровськводоканал».

Слід зазначити, що це тимчасове рішення. Щоб прискорити роботи з розведення водяних мереж по сільським територіям, директор КП «Покровськводоканал» Сергій Коваль ініціював створення робочої групи. Фахівці займуться обстеженням водогону, що був прокладений, але не введений в експлуатацію районною радою. На з’ясування фактичного стану мереж потрібно близько двох тижнів за умови сприятливої погоди, адже протяжність прокладених комунікацій – 40 км. Після проведення інвентаризації, районна рада рішенням сесії має передати водогін Покровській міській раді, і тільки після цього КП «Покровськводоканал» зможе вирішити питання з підключенням до водопостачання мешканців Срібного, Новоєлізаветівки та довколишніх сіл.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Визначені кандидатури для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Покровськ» та відзнаки «За заслуги перед містом»

Щороку до Дня міста до міської ради надходять клопотання від трудових колективів підприємств та установ Покровська щодо відзначення своїх найкращих працівників почесними нагородами та званнями.

eye

136

Новини громад

03 серпня 2021 17:07

Мешканцям Покровська пропонують альтернативу розведенню багать та ліквідації сміття

За спалювання трави, сміття, а також інших природних відходів у вогнищах на території Покровської громади передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

eye

40

Новини громад

03 серпня 2021 16:00

За підтримки міської ради вихованці центру «Милосердя» відправились на морське узбережжя

Вихованці центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя» проведуть 5 днів на березі Азовського моря. Витрати на проїзд, проживання та харчування дітей взяла на себе міська рада.

eye

64

Новини громад

02 серпня 2021 16:02

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію