• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Більше 105 мільйонів гривень отримав місцевий бюджет Донеччини від роздрібної торгівлі підакцизними товарами

eye

947

23.06.2021 10:42

RSS

img

За січень-травень 2021 року до місцевих скарбниць Донецького регіону  платниками податків сплачено 105,6 млн гривень акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, що на 5,9 млн грн більше за торішні показники.

Більше третини усіх надходжень акцизного податку з реалізації підакцизної продукції забезпечили суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в м. Маріуполі – 40,7 млн гривень. 

Податкова Донеччини акцентує увагу, що з кожної одиниці проданої алкогольної продукції чи тютюнового виробу п'ять відсотків акцизного податку надходять до скарбниці міста або об'єднаної територіальної громади. При цьому акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатися у фіскальному чеку окремим рядком. Якщо немає чеку – податок не сплачено, і, відповідно, не наповнюється бюджет. 

Також нагадуємо, що захистити свої права споживачів, якщо вам не видали фіскальний чек, ви можете за допомогою мобільного додатка “Legal ZrPlat”, який розроблений Податковою Донеччини та ефективно діє вже                      більше року. Завантажити цей безкоштовний додаток на                                                  свій     гаджет                   можна                       засобами          Play Market   (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.solidpack.legalzrplat) або App Store (https://apps.apple.com/us/app/legal-zrplat/id1490703512?ls=1). 

Тому рекомендуємо покупцям завжди вимагати у продавця фіскальний чек за товар, який не лише доводить факт продажу, а й гарантує захист прав споживачів від фальсифікованої продукції. 

За п’ять місяців поточного року до місцевого бюджету також сплачено 18,3 млн гривень плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. 

 

Підписатися на Facebook  

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал 

t.me/tax_gov_ua

Підписатися на YouTube 

youtube.com/TaxUkraine

youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті

 

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Робоча група визначила пріоритети у сфері сімейного виховання дітей

15 липня 2025 року відбулося засідання робочої групи з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

eye

39

Новини громад

15 липня 2025 19:30

"І проросла державність України, щоб не загинула уже в віках": інформаціцно-тематична виставка відкрилась у бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка

15 липня — дата, що нагадує: Україна має глибоке історичне коріння, а її державність — результат тривалої боротьби, віри та незламності народу.

eye

25

Новини громад

15 липня 2025 16:45

День Державності України: інфрмаційна година для ВПО у Шептицькому

З нагоди Дня Державності України у гуманітарному хабі «Єднання» Покровської міської військової адміністрації, що у Шептицькому, відбувся зворушливий та пізнавальний захід.

eye

27

Новини громад

15 липня 2025 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію