ПФУ повідомляє про можливість оцифрування трудової книжки

23.06.2021 09:19

Онлайн-сервіс дозволяє надати необхідну інформацію завчасно, без будь-яких часових обмежень та додаткового звернення до органів Пенсійного фонду України. З настанням пенсійного віку виплата призначається людині автоматично.

Користувач, який не є пенсіонером та вже авторизувався на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), може заздалегідь проаналізувати наявний стаж, надійно зберегти інформацію та вчасно виявити помилки у трудовій книжці.

Один із кроків до автоматичного призначення пенсії – створення електронної трудової книжки.

Переваги електронної трудової книжки:

• Зручний цілодобовий доступ до інформації;

• Надійна захищеність персональної інформації;

• Відсутність ризику втрати, пошкодження або фальсифікації даних.

Внести інформацію до сервісу можна на вебпорталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/

Довідково!

Завантажувати скановані копії всіх сторінок трудової книжки потрібно в хронологічному порядку. Копії повинні мати чітке кольорове зображення розміром до 1МБ.