Увага. Аукціон з передачи в оренду комунального майна

20.06.2021 16:49

Департаментом Фінансово-економічної політики та управління активами Покровської міської ради 09.07.2021 року в електронній торговій системі ProZorro буде проведено аукціон на продовження договору оренди комунального майна, а саме: нежитлового вбудованого приміщення, загальною площею 29,51 кв. м, що розташовано за адресою: Донецька обл., м. Покровськ, м-н Лазурний, буд.4.

Початкова ціна оренди майна за один місяць – 1998,00 гривень (без ПДВ).

Більш детальна інформація про об’єкт оренди за посиланням:

Для прийняття участі в аукціону потенційним орендарям необхідно зареєструватись в Електронній торговій системі

Для участі в аукціоні потенційний орендар подає в ЕТС заяву на участь в аукціоні, вимоги до якої встановлюються адміністратором ЕТС, в електронній формі.

До заяви додаються:

1) для потенційних орендарів - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для потенційних орендарів - іноземних громадян та осіб без громадянства - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних орендарів - юридичних осіб:

• витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

• документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

• інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і причина його відсутності.

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску на рахунок оператора електронного майданчика.

Орендодавець майна комунальної власності та контактна особа: Департамент фінансово-економічної політики та управління активами Покровської міської ради Донецької області, адреса: 85300, Донецька область, м. Покровськ, площа Шибанкова, 11, Андреєва О.А., тел. (050) 2611325, depfin.orenda@gmail.com.