• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На залучення учнівської молоді до виконання громадських робіт виділено понад двісті тисяч гривень

eye

1123

17.06.2021 15:18

RSS

img

З 1 липня у Покровську 70 представників учнівської та студентської молоді будуть залучені до громадських робіт. На оплату їх праці виділено понад 200 тисяч гривень бюджетних коштів. Відповідне рішення було прийняте сьогодні під час засідання виконкому.

За словами виконуючого обов’язки начальника Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міськради Віталія Щербинки, програма реалізується з метою поліпшення матеріального становища, а також забезпечення зайнятості неповнолітніх під час канікул та у вільний від навчання час.

«Цьогоріч бажання попрацювати під час літніх канікул виявили 70 юних покровчан. Вони будуть тимчасово працевлаштовані строком на 1 місяць із занесенням запису у трудову книжку», - розповів Віталій Щербинка.

Підлітки виконуватимуть роботи з благоустрою міських парків, спортивних майданчиків та в інших локаціях міста. Тимчасові робочі місця надасть Управління сім’ї, молоді та спорту, а також КП «Багатогалузеве комунальне підприємство».

На оплату виконання громадських робіт з міського бюджету виділено понад 200 тисяч гривень.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

eye

42

Громада 1

25 травня 2024 17:15

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

eye

61

Новини громад

25 травня 2024 12:10

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

eye

62

Громада 1

24 травня 2024 19:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію