• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутатські ініціативи. Сергій Моісеєнко зустрівся з мешканцями вулиці Пирогова

eye

1933

13.06.2021 20:30

Новини громад

img

Минулого тижня депутат Покровської міської ради від партії «Порядок» Сергій Моісеєнко разом із представниками відділу транспорту та житлово-комунального відділу взяв участь у зустрічі з мешканцями вулиці Пирогова. Люди озвучили кілька наболілих питань, головне з яких – безпека на дорозі.

Люди, що мешкають на Пирогова та прилеглих вулицях неодноразово порушували питання безпечного пересування дорогою. У їхньому районі розташована станція швидкої допомоги, управління поліції, неподалік – центральний ринок, тому тут завжди їздить багато транспорту і мешканці нарікають, що ходити вузькою вулицею небезпечно.

Сергій Моісеєнко зазначає: ця територія не закріплена за ним, як за депутатом, однак люди звернулися – тому відмовити він не міг. Разом з начальницею відділу транспорту міської ради Юлією Остапчук, представниками житлово-комунального відділі, муніципальної служби правопорядку та комітету самоорганізації населення він зустрівся з людьми, щоб обговорити шляхи вирішення їх проблеми.

Перед зустріччю профільні фахівці вже пропрацювали окремі питання. Наприклад, частина мешканців хотіла, щоб по вулиці був організований односторонній рух транспорту. На їхню думку, це б зменшило потік автомобілів і убезпечило пішоходів. Однак представники відділу транспорту повідомили, що, за інформацією батальйону патрульної поліції, зробити тут односторонній рух не можливо: на вулиці знаходиться станція швидкої допомоги, а паралельної дороги, куди можна було б перенаправити транспорт, немає.

Далі говорили про необхідність зробити вздовж дороги тротуар. Проте й тут виникли труднощі. Вулиця Пирогова дійсно вузька, а окремі мешканці вже зробили забудову на прилеглій до домоволодіння території. Тому депутат акцентував увагу місцевого активу: якщо буде обраний варіант з прокладанням тротуару, необхідно узгодити його з усіма жителями, які організували клумби чи прибудови на території, де має бути прохід для пішоходів.

Багато людей нарікали на тому, що пожвавлений рух транспорту на вулиці через те, що дорога веде до базару. І навіть хотіли перекрити її шлагбаумом, щоб проїзд був «тільки для своїх». Однак представники відділу транспорту та муніципальної поліції пояснили, що таке самовільне обмеження руху не законне. Разом з тим учасники зустрічі домовилися звернутися до адміністрації ринку, щоб та розглянула можливість зробити кілька заїздів, аби розвантажити рух на цій вулиці.

Підбиваючи підсумки зустрічі Сергій Моісеєнко зазначив, що за кілька тижнів житлово-комунальний відділ зробить розрахунок – скільки коштів потрібно, аби прокласти тротуар. Після цього депутат буде звертатися до бюджетної комісії та разом з іншими обранцями визначати, чи є можливість зробити його цього року, чи поставити у план наступного.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

90

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію