ВІДЕО. У парку «Ювілейний» пройшло святкування Дня захисту дітей

11.06.2021 16:54

На святкування Дня захисту дітей зібралися мешканці та гості Покровська. Різноманітні розваги, спортивні змагання, конкурси та фотозони, призи та подарунки перетворили парк «Ювілейний» на країну дитинства, де разом із малечею раділи та дорослі.

Учні музичної школи імені Леонтовича - володарі гран-прі міжнародного конкурсу юних талантів

22-26 червня в м.Пінето (Італія) відбувся Міжнародний фестиваль юних талантів "The Future of Nation's", участь в якому взяли і вихованці покровської музичної школи імені Леонтовича.

01 липня 2024 16:30

З робочим візитом до Покровської громади завітала віцепрем'єр-міністр — міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук

Разом з віцепрем'єр-міністеркою України — міністеркою з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Іриною Верещук, керівниками Покровської районної та міської військових адміністрацій відвідали шелтер для евакуйованих осіб.

01 липня 2024 13:55

Представники товариства Червоного Хреста України видали гуманітарні набори постраждалим від обстрілу

Днями Покровська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України спільно з інспекторами Координаційного комітету самоорганізації населення видали 64 гігієнічні набори для мешканців, які постраждали внаслідок ворожого обстрілу Покровська

01 липня 2024 10:30