• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати опрацювали низку питань житлово-комунальної сфери

eye

1439

10.06.2021 16:21

Новини громад

img

На цьому тижні депутати Покровської міської ради працюють у комісіях, ретельно вивчають питання, внесені до порядку денного чергової сесії.

Під час засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста, яка пройшла за участю секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, депутати розглянули близько 10 питань. Майже усі вони стосувались роботи комунальних підприємств міста.

Члени комісії заслухали доповідь директора КП «Покровськтепломережа» Максима Батенка щодо затвердження Статуту підприємства у новій редакції, начальник КП «Управління міського господарства» Олексій Назаров проінформував присутніх про передачу основних засобів на баланс КП «Багатогалузеве комунальне підприємство».

Важливе питання, внесене до порядку денного сесії, - передача Донецькій обласній державній адміністрації повноважень щодо визначення замовника виконання робіт з ремонту дороги по вулиці Захисників України.

Окрім цього депутати розглянули програму фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Покровській громаді. За словами начальника житлово-комунального відділу Дмитра Візенкова, сьогодні лише у 16% багатоквартирних будинків громади створено ОСББ.

«Реалізація проєкту щодо створення ОСББ розрахована на півтора роки. До кінця 2021-го плануємо створити близько 50 об’єднань», - зауважив Дмитро Візенков.

В цілому ж, за словами секретаря міської ради Наталії Іваньо, засідання комісії з питань житлово-комунального господарства пройшло результативно: всі питання детально пропрацьовані, на запитання депутатів доповідачі надали обґрунтовані відповіді.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію