• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-травень 2021 року

eye

382

RSS

img

2 червня директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Тетяна Радченко провела брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-травня 2021 року».

«Станом на 1 червня на обліку в центрі зайнятості перебувало 465 осіб. Протягом звітного періоду - 1210 осіб, з яких 147 мають додаткові гарантії при працевлаштуванні», - розпочала директор Покровського міського центру зайнятості Тетяна Радченко.

Головним пріоритетом служби зайнятості є працевлаштування безробітних - з початку року 600 осіб знайшли роботу за допомогою Покровського міського центру зайнятості, а 87 працевлаштовано за квотою. Особлива увага приділяється працевлаштуванню інвалідів. З початку року працевлаштовано 25 інвалідів, та станом на 1червня на обліку перебувало 44 особи.

Підготовка та перепідготовка зареєстрованих безробітних за рахунок служби зайнятості здійснюється за робітничими професіями. Послугою профнавчання з початку року скористались 88 осіб, з яких 1 особа є учасником АТО та 4 – внутрішньо переміщені особи.

Як і раніше безробітні особи залучаються до оплачуваних громадських робіт та робіт тимчасового характеру. За звітний період до громадських робіт, які під час карантину 100відсотково фінансуються за рахунок роботодавців, було залучено 156 осіб.

Також, директор Покровського МЦЗ наголосила, що 8 червня у Покровському професійному ліцеї відбудеться загальнообласний захід «Знайдемо роботу разом!». Метою даного заходу є прискорення працевлаштування молоді та ознайомлення випускників, які навчаються у професійно-технічних навчальних закладах з актуальними вакансіями та сучасними вимогами до претендентів на робочі місця.

До заходу будуть залучені представники ринкоутворюючих підприємств міста, а також працюватиме профорієнтаційна локація «Навігатор ефективного працевлаштування», де проводитимуться майстер-класи зі створення самопрезентаційних продуктів таких як: резюме, відеорезюме та портфоліо

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровськ вже до листопада 2021 року отримає нову сучасну музейну експозицію

Проєкт «Реекспозиція залу «Заселення краю та етнографія» КЗ "Покровський історичний музей" буде реалізований в 2021 році в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.

eye

16

Новини

04 серпня 2021 17:50

У міській лікарні Краматорська помер гірник, що постраждав під час вибуху на шахті

Покровська міська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих, трудовому колективу ПрАТ «Шахтоуправління «Покровське» й ТОВ «Укрцентраль».

eye

18

Новини

04 серпня 2021 17:38

Закликаємо відповідально ставитись до благоустрою міста

За порушення правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративну відповідальність, санкція якої передбачає накладення штрафу на громадян

eye

16

Новини

04 серпня 2021 17:18

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію