• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Догляд за трояндами: об’єднали зусилля для ефективної роботи

eye

202

Новини громад

img

Троянди – справжня окраса міста. Щоліта вони радують мешканців та гостей Покровська, однак у відповідь вимагають великих зусиль та пильного догляду.

Цього року погодні умови зовсім не сприяють роботі комунальних служб. Мають труднощі і працівники дільниці «Зелене господарство». Опади не дозволяють нормально працювати на землі, зате трава після дощу росте надзвичайно швидко. У Покровську висаджено близько 50 тисяч кущів троянд – це понад 25 тисяч квадратних метрів площ, які треба регулярно обробляти. Кілька днів зволікань через рясні дощі – і клумби всі у бур’янах.

Щоб швидко привести до ладу трояндові плантації комунальники об’єднали зусилля трьох дільниць: «Зелене господарство», «Чисте місто» та «Парк».

«Працюємо гуртом – так швидше і ефективніше. Задіяні близько 80 співробітників. Склали графік роботи, закріпили бригади за клумбами і - до роботи», - говорить начальник дільниці «Чисте місто» Багатогалузевого комунального підприємства Костянтин Деревинський.

За словами начальника дільниці, комунальники будуть прополювати троянди щотижня, аби вони максимально довго радували покровчан своєю красою. А місцеві мешканці вже чекають коли розквітнуть ці чудові квіти.

«Проходжу повз, бачу як нелегко працювати дівчатам, але ж яка краса буде. Троянда – найкрасивіша, дуже символічна квітка, це – справжнє щастя. Дякую працівникам, що дарують нам цю радість», - говорить жителька міста.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію