• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У мікрорайоні «Південний» ліквідують порив на колекторі

eye

213

Новини громад

img

Неприємний запах і бруд – така картина чекала на мешканців будинків, що розташовані поблизу парку «Ювілейний». Сьогодні, з самого ранку комунальники взялися виправляти ситуацію: розпочалися роботи з ліквідації протікання на старій каналізаційній системі, яка не витримала навантаження через зливи.

Вчора у другій половині дня до КП «Покровськводоканал» надійшло звернення – мешканці помітили провал ґрунту в тій частині міста, де проходить самопливний колектор, що збирає стоки з усіх мікрорайонів та подає їх на насосну станцію №1, а далі – на очисні споруди.  

Фахівці підприємства виїхали на місце, визначились із задачами та взялися до усунення аварії. За словами головного інженера КП «Покровськводоканал» Олексія Степченка першочергово, що треба зробити – відкрити трубу і оглянути масштаби пошкодження. Справа в тому, що колектор у цій частині міста дуже старий – однолітка з самим мікрорайоном, тобто майже піввіковий. Ускладнили ситуацію погодні умови – зливова каналізація не могла впоратися з навантаженням, тому опади потрапляли і до системи водовідведення.  

На час робіт довелося тимчасово призупинити водопостачання мікрорайонів, щоб якнайшвидше ліквідувати аварійну ситуацію. Тим більше, що завтра у парку «Ювілейний» заплановане святкування Дня захисту дітей. Тому комунальники намагалися працювати не лише якнайшвидше, а ще й більш менш акуратно.

На допомогу працівникам водоканалу прийшли колеги: до роботи була залучена нова техніка, яку нещодавно за бюджетні кошти придбали для КП «Покровськтепломережа». За допомогою самоскиду вивозили ґрунт і багно, щоб не забруднювати територію поблизу будинків та парку.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію