• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Визначені переможці конкурсу проєктів «Моє місто» – 2021

eye

380

RSS

img

Сьогодні у Палаці культури шахтоуправління «Покровське» підбили підсумки конкурсу соціальних проєктів «Моє місто». Вже третій рік жителі Покровської громади беруть участь у благоустрої та розвитку своїх населених пунктів за ініціативи ГО «Покровська платформа спільних дій» та фінансової підтримки компанії «Донецьксталь». 

Переможці обиралися шляхом народного голосування та оцінювалися експертною комісією - організаторами конкурсу та представниками органів місцевого самоврядування. Проєкти оцінювались за наступними критеріями: важливість проблеми для громади, бюджетна ефективність проєкту та інноваційність. 

За результатами оцінювання переможцями стали 28 проєктів трьох територіальних громад: Покровської, Мирноградської та Удачненської. Всього в конкурсі взяли участь 123 різноманітні ініціативи. У Покровській громаді буде реалізовано 14 проєктів, 4 з них виграли заклади культури.

Вітали переможців проекту Мирноградський міський голова Олександр Брикалов та начальник управління внутрішньої та інформаційної політики Покровської міської ради Ірина Зоря.

Найбільшу сумарну кількість балів у цьогорічному конкурсі набрав проєкт Покровської громади - сучасний інформаційно-бібліотечний центр «Litera». Призовий бюджет конкурсу склав 3 мільйони гривень.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровськ вже до листопада 2021 року отримає нову сучасну музейну експозицію

Проєкт «Реекспозиція залу «Заселення краю та етнографія» КЗ "Покровський історичний музей" буде реалізований в 2021 році в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.

eye

18

Новини

04 серпня 2021 17:50

У міській лікарні Краматорська помер гірник, що постраждав під час вибуху на шахті

Покровська міська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих, трудовому колективу ПрАТ «Шахтоуправління «Покровське» й ТОВ «Укрцентраль».

eye

19

Новини

04 серпня 2021 17:38

Закликаємо відповідально ставитись до благоустрою міста

За порушення правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративну відповідальність, санкція якої передбачає накладення штрафу на громадян

eye

17

Новини

04 серпня 2021 17:18

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію