• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

750 маленьких мешканців громади будуть відвідувати пришкільні табори

eye

519

Новини громад

img

З 1 червня розпочали роботу 15 пришкільних таборів з денним перебування при загальноосвітніх навчальних закладах Покровської громади. За дві зміни, які триватимуть до середини липня, у них зможуть відпочити 750 дітей.

Розпочинається найулюбленіша для усіх дітей пора – літні канікули. Однак для багатьох батьків це додатковий клопіт – куди подіти малечу, щоб вона була під наглядом, весело і з користю проводила дозвілля. Міська рада, відділ освіти подбали про організацію п’ятнадцяти пришкільних таборів у Покровській громаді: у Покровську, Родинському та усіх сільських школах.

Протягом червня-липня будуть працювати дві табірні зміни, відвідати які зможуть 750 дітей. Батьки можуть бути впевнені, що їхня малеча з 8.00 до 14.00 – під пильним наглядом вихователів.

«Відвідування таборів безкоштовне. Покровська міська рада взяла на себе витрати на харчування дітей обох табірних змін, - говорить заступниця начальниці відділу освіти Ольга Садикова. – З огляду на пандемію, організовуємо роботу з дотриманням карантинних та протиепідемічних заходів. Дотримуємось дистанції та більше часу проводимо на свіжому повітрі».

Дітвора матиме цікаве і змістовне дозвілля. Окрім розваг, які передбачені планом табору, на них чекають цікаві заходи, підготовані позашкільними закладами освіти. Як запевняють освітяни, нудьгувати буде ніколи.

Табір «Веселка», який організований на базі ЗОШ №9, у першу зміну відвідують 80 дітей. Протягом двох тижнів вони матимуть можливість брати участь у майстер-класах, розвити творчі навички, опанувати англійську мову та застосувати набуті знання на практиці.

«Крокуючи в ногу з освітньою програмою, яка була розроблена у рамках «нової української школи», ми склали план роботи пришкільного табору та обрали 4 основні напрями, - розповіла в.о. директора ЗОШ №9 Валентина Рудик. – Ми прагнемо розвивати комунікативні навички, які потрібні дітям, котрі йдуть до середньої школи. Це технологічних напрямок, лінгвістичний, здоров’язберігаючі технології та розвиток STEM-освіти. У нас дуже насичений план заходів».

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Визначені кандидатури для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Покровськ» та відзнаки «За заслуги перед містом»

Щороку до Дня міста до міської ради надходять клопотання від трудових колективів підприємств та установ Покровська щодо відзначення своїх найкращих працівників почесними нагородами та званнями.

eye

136

Новини громад

03 серпня 2021 17:07

Мешканцям Покровська пропонують альтернативу розведенню багать та ліквідації сміття

За спалювання трави, сміття, а також інших природних відходів у вогнищах на території Покровської громади передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

eye

40

Новини громад

03 серпня 2021 16:00

За підтримки міської ради вихованці центру «Милосердя» відправились на морське узбережжя

Вихованці центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя» проведуть 5 днів на березі Азовського моря. Витрати на проїзд, проживання та харчування дітей взяла на себе міська рада.

eye

64

Новини громад

02 серпня 2021 16:02

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію