Триває процес формування нового складу молодіжної ради

03.06.2021 16:51

За участю заступниці Покровського міського голови Маргарити Ідрісової та завідувачки сектором у справах сім’ї та молоді Яни Штурхецької відбулося засідання ініціативної групи, під час якого вивчали документи бажаючих увійти до нового складу молодіжної ради.

Сьогодні, 3 червня, ініціативна група розглянула документи кандидатів у члени нової молодіжної ради. Усього надійшло 22 пакети документів від учнівського і студентського самоврядування та громадських організацій. Документи від 15 претендентів прийнято без зауважень, вони допущені до участі в установчих зборах. 7 - відправлено на доопрацювання до 10 червня 2021 року.

Наступне засідання ініціативної групи відбудеться 14 червня 2021 року о 14.00. На ньому будуть розглянуті виправлені пакети документів та визначено порядок проведення установчих зборів щодо формування нового складу молодіжної ради при виконкомі Покровської міської ради.