• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Триває процес формування нового складу молодіжної ради

eye

972

03.06.2021 16:51

RSS

img

За участю заступниці Покровського міського голови Маргарити Ідрісової та завідувачки сектором у справах сім’ї та молоді Яни Штурхецької відбулося засідання ініціативної групи, під час якого вивчали документи бажаючих увійти до нового складу молодіжної ради.

Сьогодні, 3 червня, ініціативна група розглянула документи кандидатів у члени нової молодіжної ради. Усього надійшло 22 пакети документів від учнівського і студентського самоврядування та громадських організацій. Документи від 15 претендентів прийнято без зауважень, вони допущені до участі в установчих зборах. 7 - відправлено на доопрацювання до 10 червня 2021 року.

Наступне засідання ініціативної групи відбудеться 14 червня 2021 року о 14.00. На ньому будуть розглянуті виправлені пакети документів та визначено порядок проведення установчих зборів щодо формування нового складу молодіжної ради при виконкомі Покровської міської ради.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Звернення начальника Покровської МВА Сергія Добряка до матусь Покровської громади

Від імені всієї Покровської міської військової адміністрації та від себе особисто сердечно вітаю вас із Днем матері! У цей непростий для нашої країни час ваше значення є безцінним. Ви – берегині наших родин, незламний фундамент нашого суспільства.

eye

40

Новини громад

11 травня 2025 10:20

В результаті бойових дій в Покровську поранено 46-річного місцевого жителя 

10 травня близько 11:00  з боку російських окупаційних військ відбувся обстріл (тип озброєння встановлюється) приватного сектору північно-західної частини Покровська, внаслідок якого поранено чоловіка 1979 року народження. 

eye

34

Новини громад

11 травня 2025 09:18

У Дніпрі родини ВПО з Покровської громади отримують допомогу від БФ "Крапка відліку"

Завдяки плідній співпраці Покровської міської військової адміністрації з благодійним фондом «Крапка відліку», родини ВПО з Покровської ТГ, які наразі перебувають у місті Дніпро, почали отримувати продуктові набори в гуманітарному хабі «Ми — Донеччина» .

eye

51

Новини громад

10 травня 2025 11:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію