Комунальники Покровська «рятують» місто від трави

03.06.2021 13:14

У покровських комунальників триває боротьба з рослинністю. Через рясні дощі, трава росте більш швидкими темпами і утримувати зелені зони у належному стан стає все складніше.

Щоб навести лад з рослинністю, сьогодні на покіс вийшли 25 працівників дільниць «Чисте місто» та «Зелене господарство».

Вже опрацьована центральна частина Покровська, наразі тривають роботи на мікрорайонах та на селищі динасового заводу.

«Зараз сезон активного росту трави. Усі сили ми направили на боротьбу з рослинністю:  розширили штат косарів та задіяли нові мотокоси, які були придбані за рахунок місцевого бюджету», - розповів начальник дільниці «Чисте місто» КП «БКП» Костянтин Деревинський.