• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську створюють карту дитячих майданчиків

eye

244

Новини громад

img

Представники управління міського господарства разом з інспекторами комітету самоорганізації населення створюють карту дитячих майданчиків, аби підтримувати їх у чистоті та порядку.

З настанням весни фахівці КП «Управління міського господарства» спільно з інспекторами комітету самоорганізації населення перевірили понад 200 дитячих ігрових та спортивних майданчиків, кожен з яких отримав свій порядковий номер та був нанесений на карту.

Протягом останнього місяця комунальники працюють над благоустроєм зон відпочинку. Минулого тижня на дитячі майданчики Покровська та Родинського завезли пісок. Спеціально створена бригада пофарбувала 135 та відремонтувала 58 майданчиків.

Щоб більш якісно облаштувати дитячі зони та визначити, у якому районі міста їх не вистачає, у Покровську створили карту майданчиків. 

«На карту нанесені номери майданчиків, під кожним – адреса його розташування та детальний опис, - розповів директор КП «УМГ» Олексій Назаров. – Під кожним номером є фото об’єкту. Це для того, щоб ми бачили, у якому стані ігрові елементи, чи потребують вони ремонту та що треба додати».

За словами Олексія Назарова, створення карти допоможе більш ретельно проаналізувати потреби населення у благоустрої прибудинкових територій та спланувати скільки коштів потрібно передбачити на облаштування майданчиків у бюджеті наступного року.

Приступили комунальники до розробки «карток дворів», які будуть закріплені за двірниками.

У карточці матиметься інформація щодо стану прибудинкової території, кількості лавочок, урн, елементів зовнішнього освітлення та дитячих або спортивних майданчиків.

Карта

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Визначені кандидатури для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Покровськ» та відзнаки «За заслуги перед містом»

Щороку до Дня міста до міської ради надходять клопотання від трудових колективів підприємств та установ Покровська щодо відзначення своїх найкращих працівників почесними нагородами та званнями.

eye

136

Новини громад

03 серпня 2021 17:07

Мешканцям Покровська пропонують альтернативу розведенню багать та ліквідації сміття

За спалювання трави, сміття, а також інших природних відходів у вогнищах на території Покровської громади передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

eye

40

Новини громад

03 серпня 2021 16:00

За підтримки міської ради вихованці центру «Милосердя» відправились на морське узбережжя

Вихованці центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя» проведуть 5 днів на березі Азовського моря. Витрати на проїзд, проживання та харчування дітей взяла на себе міська рада.

eye

65

Новини громад

02 серпня 2021 16:02

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію