• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

В Донецькій області стартує декада «Знайдемо роботу разом!»

eye

562

02.06.2021 12:10

RSS

img

З 1 червня за ініціативи ДОЦЗ на Донеччині стартує декада «Знайдемо роботу разом!». Фахівці міських та районних центрів зайнятості Донецької області проведуть низку заходів щодо сприяння працевлаштуванню випускників професійно-технічних навчальних закладів. Декада пройде у співпраці з представниками молодіжних центрів, створених в рамках програми «Гідна країна для гідних людей».

До заходів будуть запрошені представники ринкоутворюючих та провідних підприємств регіону, які нададуть інформацію про вакансії, умови праці та заробітної плати, перспективи кар’єрного росту та вимоги до претендентів на робочі місця.

Під час декади для молоді будуть проведені майстер-класи щодо складання резюме, відеорезюме та портфоліо кар’єрного просування. Хлопці та дівчата зможуть наочно відпрацювати навички самопрезентації пошукача роботи. Окрім цього, за підсумками роботи буде створений банк сучасного портфоліо кар’єрного просування в рамках проєкту «Всеукраїнський кадровий резерв».

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію