• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Дорослі та діти»: керівники Покровської громади поділилися спогадами про дитинство

eye

542

01.06.2021 17:55

Новини громад

img

Пропонуємо переглянути спільний відеопроєкт ТК «Орбіта» та Покровської міськради «Дорослі та діти», у якому юні мешканці та керівники громади діляться найяскравішими спогадами дитинства та дають відповіді на питання «Чи легко бути дорослим та від чого саме сьогодні треба захищати дітей»?

Дитинство – чарівний світ, в якому живе дзвінкий сміх, радість і добро, де відбуваються незабутні події та казкові відкриття. Діти вміють по-справжньому радіти звичайним речам і заряджати своєю безпосередністю та щирістю. Тож, які вони, сучасні діти, про що мріють та ким бажають стати? У програмі малеча Покровська розповіла про свої погляди на доросле життя та мрії щодо майбутнього.

Герої відеопроєкту шукали відповіді на питання про виховання дітей та їх ставлення до батьківських настанов. Своїми дитячими світлинами та спогадами відверто ділилися мер, секретар міськради, благочинний Покровського округу та заступники міського голови.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Є досягнення та результати: звіт Управління сім’ї, молоді та спорту про роботу з початку 2023 року

Волонтерська діяльність для життєзабезпечення громади, спортивна робота з підрозділами Нацполіції, ТРО та підприємствами, а також дистанційний навчально-тренувальний режим. Так працює зараз Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської громади.

eye

29

Новини громад

29 березня 2023 17:30

У Покровську відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги

Під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо в онлайн-форматі відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

27

Новини громад

29 березня 2023 16:36

Покровський педагог-військовослужбовець отримав почесну нагороду «За оборону рідної держави»

Рік тому Ігор Кравцов викладав іноземну мову в НВК №1, зараз – несе службу в Національній гвардії України. Чоловік пішов боронити країну в березні 2022-го.

eye

32

Новини громад

29 березня 2023 16:27

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію