• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Секретар міськради Наталія Іваньо привітала родину Колосових з Днем захисту дітей

eye

494

01.06.2021 13:47

Новини громад

img

У перший день літа, з нагоди свята Наталія Іваньо відвідала дитячий будинок Колосових та презентувала вихованцям подарунки від Покровської міськради.

Бажання допомогти дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, виникло у подружжя Колосових ще у 2011 році. Тоді на виховання до сім’ї було влаштовано 5 дітей, позбавлених батьківського піклування. З тих пір родина збільшувалась у кількості та з кожним роком становилась  дружнішою та щасливішою.

Сьогодні секретаря Покровської міськради Наталію Іваньо зустрічала мати-вихователька будинку Ірина Колосова та восьмеро з десяти дітей, які запросили гостю до чаювання.

«Хочу у вас спитати, з чим у вас асоціюється будинок? - звернулась до дітей Наталія Іваньо. – Я пам’ятаю ті відчуття, коли моя мама топила пічку, пахло свіжою випічкою, всі збирались разом і вдома панувала неповторна атмосфера. Ці спогади завжди асоціюються у мене з дитинством».

Діти розповіли гостям, що завжди допомагають батькам та люблять проводити вільний час разом, усією дружною родиною.

Щоб організувати ще одне місце для проведення сімейного дозвілля, за підтримки Покровської міської ради на подвір’ї родини Колосових встановили дві альтанки.

«Звичайно, такому подарунку ми дуже раді. Альтанки затишні та просторі. Зможемо збиратись усією родиною за столом, грати чи просто розмовляти на свіжому повітрі. Діти вже встигли полюбити це місце. Ми завжди відчуваємо підтримку зі сторони Покровської міськради. Минулого року нам допомогли з оздоровленням дітей, чудово відпочили», - розповіла Ірина Колосова.

Під час спілкування з багатодітною родиною Наталія Іваньо висловила думку, що сьогодні важливо зберігати сімейні цінності та традиції, поважати дорослих та підтримувати один одного. Секретар побажала дітям яскравих канікул та подальших успіхів у навчанні.

«В родині десять дітей і усі вони обігріті любов’ю та турботою батьків. Дуже добре, що кожен з них має можливість займатись улюбленою справою і досягати поставлених цілей. А ми, як представники влади, будемо всіляко допомагати цій родині та підтримувати дітей», - зазначила секретар Наталія Іваньо.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Є досягнення та результати: звіт Управління сім’ї, молоді та спорту про роботу з початку 2023 року

Волонтерська діяльність для життєзабезпечення громади, спортивна робота з підрозділами Нацполіції, ТРО та підприємствами, а також дистанційний навчально-тренувальний режим. Так працює зараз Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської громади.

eye

30

Новини громад

29 березня 2023 17:30

У Покровську відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги

Під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо в онлайн-форматі відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

28

Новини громад

29 березня 2023 16:36

Покровський педагог-військовослужбовець отримав почесну нагороду «За оборону рідної держави»

Рік тому Ігор Кравцов викладав іноземну мову в НВК №1, зараз – несе службу в Національній гвардії України. Чоловік пішов боронити країну в березні 2022-го.

eye

33

Новини громад

29 березня 2023 16:27

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію