• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Секретар міськради Наталія Іваньо привітала родину Колосових з Днем захисту дітей

eye

371

01.06.2021 13:47

Новини громад

img

У перший день літа, з нагоди свята Наталія Іваньо відвідала дитячий будинок Колосових та презентувала вихованцям подарунки від Покровської міськради.

Бажання допомогти дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, виникло у подружжя Колосових ще у 2011 році. Тоді на виховання до сім’ї було влаштовано 5 дітей, позбавлених батьківського піклування. З тих пір родина збільшувалась у кількості та з кожним роком становилась  дружнішою та щасливішою.

Сьогодні секретаря Покровської міськради Наталію Іваньо зустрічала мати-вихователька будинку Ірина Колосова та восьмеро з десяти дітей, які запросили гостю до чаювання.

«Хочу у вас спитати, з чим у вас асоціюється будинок? - звернулась до дітей Наталія Іваньо. – Я пам’ятаю ті відчуття, коли моя мама топила пічку, пахло свіжою випічкою, всі збирались разом і вдома панувала неповторна атмосфера. Ці спогади завжди асоціюються у мене з дитинством».

Діти розповіли гостям, що завжди допомагають батькам та люблять проводити вільний час разом, усією дружною родиною.

Щоб організувати ще одне місце для проведення сімейного дозвілля, за підтримки Покровської міської ради на подвір’ї родини Колосових встановили дві альтанки.

«Звичайно, такому подарунку ми дуже раді. Альтанки затишні та просторі. Зможемо збиратись усією родиною за столом, грати чи просто розмовляти на свіжому повітрі. Діти вже встигли полюбити це місце. Ми завжди відчуваємо підтримку зі сторони Покровської міськради. Минулого року нам допомогли з оздоровленням дітей, чудово відпочили», - розповіла Ірина Колосова.

Під час спілкування з багатодітною родиною Наталія Іваньо висловила думку, що сьогодні важливо зберігати сімейні цінності та традиції, поважати дорослих та підтримувати один одного. Секретар побажала дітям яскравих канікул та подальших успіхів у навчанні.

«В родині десять дітей і усі вони обігріті любов’ю та турботою батьків. Дуже добре, що кожен з них має можливість займатись улюбленою справою і досягати поставлених цілей. А ми, як представники влади, будемо всіляко допомагати цій родині та підтримувати дітей», - зазначила секретар Наталія Іваньо.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Роботу Карлівської фільтрувальної станції поновлено

Дякуємо за героїчні зусилля, які доклали до цього енергетики та співробітники "Вода Донбасу"!

eye

34

Новини громад

18 серпня 2022 13:30

ВІДЕО. Покровський міський голова Руслан Требушкін проінспектував роботу свердловин

У зв`язку з аварійною зупинкою Карлівської фільтрувальної станції та відсутністю централізованого водопостачання у Покровській громаді організовані пункти роздачі технічної та питної води.

eye

32

Новини громад

18 серпня 2022 10:42

Олександр Добровольський: " У громаді триває робота з заготовлення дров та закупівлі вугілля"

Аби зробити запас дров у громаді вже проінвентаризовано понад 400 лісосмуг. Над формуванням пакета документів для видалення дерев працюють землевпорядники разом зі старостами приєднаних територій та фахівцями МНС.

eye

35

Новини громад

17 серпня 2022 18:29

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію