Відділ освіти Покровської міськради планує провести закупівлю твердого палива

01.06.2021 13:43

Спільно з відділом закупівель Покровської міської ради та Департаментом фінансово-економічної політики та управління активами з метою аналізу ринку потенційних постачальників, уточнення технічних характеристик, формування очікуваної вартості і подальшої ефективності закупівлі було прийнято рішення про проведення попередніх ринкових консультацій.

Просимо зацікавлені компанії надати свої комерційні пропозиції і технічні характеристики пропонованого вугілля кам’яного до 17.00 30.06.2021 р. на електрону адресу: vosvita_tender@ukr.net.

У вартість товару «вугілля кам’яне» повинна входити доставка по закладах освіти в межах Покровської ОТГ. Весь товар повинен бути Сертифікований.

Контактні особи для консультацій:

Уповноважена особа відділу освіти Покровської міської ради: Сергєєва Поліна, тел. 0508117337