• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Обмін досвідом: бібліотур Покровською громадою

eye

463

01.06.2021 13:20

Новини громад

img

Зараз, коли до Покровської громади приєдналися сільські території, постало питання більш детально дізнатися, як живеться бібліотеці на селі, якщо потрібно – допомогти, поділитися досвідом.

В останні дні травня у Покровській громаді відбувся виїзний семінар «Інноваційна діяльність бібліотеки та шляхи підвищення її ролі в житті громади», який розпочався з самого ранку ознайомчим туром по бібліотеках-філіях, розташованих на приєднаних територіях.

Бібліотечні працівники на чолі з директором Покровської міської публічної бібліотеки Кристиною Тумасовою побували в усіх сільських бібліотеках, на власні очі побачили, в якому стані знаходяться їхні будівлі та фонди, які родзинки є у кожної з них, чим вони зацікавлюють читача.

За словами учасників, поїздка була досить насиченою та пізнавальною.

- Такий бібліотур був запланований ще у січні, коли наша бібліотечна родина стала більшою, - зазначила Кристина Тумасова. - Ми побували у селах міської територіальної громади, відвідали всі бібліотеки-філії, щоб оцінити стан речей. Деякі з них потребують капітального ремонту, до інших слід провести інтернет, комусь необхідні комп’ютерна техніка, оновлення книжкового фонду. Та ми побачили, що навіть не маючи всього необхідного, сільські бібліотекарі працюють з ентузіазмом, прагнуть надавати якісні бібліотечні послуги. І ми будемо допомагати їм у цьому.

Після поїздки гостей з усіх бібліотек-філій зустрічали працівники центральної міської бібліотеку імені Тараса Шевченка. Вітаючи їх, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Олена Олехнович підкреслила, що виїзний семінар є новою й досить цікавою формою, адже дає змогу побачити й порівняти місця роботи кожного, розширити межі спілкування.

- Професія бібліотекаря є складною і дуже важливою для суспільства. Бажаю вам плідно попрацювати, крокувати в ногу з часом і навіть трохи попереду, відповідати на виклики сучасності, завжди бути затребуваними, креативними та щирими з людьми, й вони віддячать тим же, - сказала Олена Олександрівна.

Заступник директора по роботі з дітьми Олена Нєвєрова та працівники центральної дитячої бібліотеки імені Олени Теліги запропонували учасникам семінару переглянути презентації щодо впровадження у бібліотеці маркетингових комунікацій, IT-технологій, про те, яким є сучасний читач дитячої бібліотеки та як заохотити користувачів відвідувати бібліотеки. А далі почалося жваве обговорення теорії і практики бібліотечної справи, реалізованих та нових проєктів, які можна впровадити для розвитку бібліотек громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

14

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ВІДЕО. У Покровську триває поточний ремонт м`якої крівлі багатоповерхівок

Бригади підрядників уже другий місяць латають дірки на крівлях, що постраждали від негоди. Кошти на такі роботи виділено зі спецфонду міського бюджету. Роботи виконують так, щоб оновлений дах прослужив не один десяток років.

eye

57

Новини громад

09 серпня 2022 19:22

Від школярів Польщі — українським захисникам. Керівники Покровська передали подарунки воїнам ЗСУ

До Покровська продовжує надходити допомога від мешканців Європи. Сьогодні заступники міського голови Маргарита Ідрісова та Микола Шабельник передали військовослужбовцям двох батальйонів, які несуть службу у Пісках та Авдіївці, чоловічі шкарпетки.

eye

77

Новини громад

09 серпня 2022 13:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію