• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Обмін досвідом: бібліотур Покровською громадою

eye

816

01.06.2021 13:20

Новини громад

img

Зараз, коли до Покровської громади приєдналися сільські території, постало питання більш детально дізнатися, як живеться бібліотеці на селі, якщо потрібно – допомогти, поділитися досвідом.

В останні дні травня у Покровській громаді відбувся виїзний семінар «Інноваційна діяльність бібліотеки та шляхи підвищення її ролі в житті громади», який розпочався з самого ранку ознайомчим туром по бібліотеках-філіях, розташованих на приєднаних територіях.

Бібліотечні працівники на чолі з директором Покровської міської публічної бібліотеки Кристиною Тумасовою побували в усіх сільських бібліотеках, на власні очі побачили, в якому стані знаходяться їхні будівлі та фонди, які родзинки є у кожної з них, чим вони зацікавлюють читача.

За словами учасників, поїздка була досить насиченою та пізнавальною.

- Такий бібліотур був запланований ще у січні, коли наша бібліотечна родина стала більшою, - зазначила Кристина Тумасова. - Ми побували у селах міської територіальної громади, відвідали всі бібліотеки-філії, щоб оцінити стан речей. Деякі з них потребують капітального ремонту, до інших слід провести інтернет, комусь необхідні комп’ютерна техніка, оновлення книжкового фонду. Та ми побачили, що навіть не маючи всього необхідного, сільські бібліотекарі працюють з ентузіазмом, прагнуть надавати якісні бібліотечні послуги. І ми будемо допомагати їм у цьому.

Після поїздки гостей з усіх бібліотек-філій зустрічали працівники центральної міської бібліотеку імені Тараса Шевченка. Вітаючи їх, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Олена Олехнович підкреслила, що виїзний семінар є новою й досить цікавою формою, адже дає змогу побачити й порівняти місця роботи кожного, розширити межі спілкування.

- Професія бібліотекаря є складною і дуже важливою для суспільства. Бажаю вам плідно попрацювати, крокувати в ногу з часом і навіть трохи попереду, відповідати на виклики сучасності, завжди бути затребуваними, креативними та щирими з людьми, й вони віддячать тим же, - сказала Олена Олександрівна.

Заступник директора по роботі з дітьми Олена Нєвєрова та працівники центральної дитячої бібліотеки імені Олени Теліги запропонували учасникам семінару переглянути презентації щодо впровадження у бібліотеці маркетингових комунікацій, IT-технологій, про те, яким є сучасний читач дитячої бібліотеки та як заохотити користувачів відвідувати бібліотеки. А далі почалося жваве обговорення теорії і практики бібліотечної справи, реалізованих та нових проєктів, які можна впровадити для розвитку бібліотек громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію