• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутатські ініціативи: дитячі майданчики «Лазурного» поповнились новими ігровими елементами

eye

1115

31.05.2021 17:51

Новини громад

img

Напередодні Дня захисту дітей депутат Покровської міської ради Тетяна Альохіна передала мешканцям свого округу елементи дитячого майданчика.

Облаштування дитячих майданчиків у мікрорайоні «Лазурному» – питання, яке часто звучало на особистих прийомах Тетяни Альохіної. Усі заявки, які надійшли від старших будинків, депутат Покровської міськради опрацювала та вже сьогодні разом із житлово-комунальним відділом Покровської міської ради, почала їх виконувати.

«Мікрорайон «Лазурний» - один з найбільш молодих та густонаселених районів міста. Тут мешкає чимало дітей, які багато часу проводять на вулиці, тим паче попереду - літні канікули. Я розділяю прагнення мешканців цієї частини міста облаштувати свої двори, зокрема, дитячі майданчики», - говорить Тетяна Альохіна.

Напередодні Дня захисту дітей мешканці двох дворів (мікрорайон «Лазурний», 32 та 46) отримали елементи ігрових дитячих майданчиків.

«У нашому дворі вже є гойдалки та турніки, проте вони застарілі. Ми вдячні Тетяні Альохіній за допомогу, навіть не мріяли, що так швидко вирішиться це питання. Впевнена, дітям сподобаються нові елементи дитячого майданчика», - зауважила місцева мешканка Любов Березовська.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Є досягнення та результати: звіт Управління сім’ї, молоді та спорту про роботу з початку 2023 року

Волонтерська діяльність для життєзабезпечення громади, спортивна робота з підрозділами Нацполіції, ТРО та підприємствами, а також дистанційний навчально-тренувальний режим. Так працює зараз Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської громади.

eye

29

Новини громад

29 березня 2023 17:30

У Покровську відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги

Під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо в онлайн-форматі відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

27

Новини громад

29 березня 2023 16:36

Покровський педагог-військовослужбовець отримав почесну нагороду «За оборону рідної держави»

Рік тому Ігор Кравцов викладав іноземну мову в НВК №1, зараз – несе службу в Національній гвардії України. Чоловік пішов боронити країну в березні 2022-го.

eye

32

Новини громад

29 березня 2023 16:27

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію