• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Шлях довжиною у 100 років: ДонНТУ відзначив ювілей

eye

605

28.05.2021 18:48

Громада 1

img

Щоб привітати колектив навчального закладу та його студентів, на центральній площі міста біля палацу культури шахтоуправління «Покровське» зібралися почесні гості. Серед них: народний депутат України Муса Магомедов, генеральний директор компанії «Донецьксталь» Костянтин Вялий, керівник Покровської державної районної адміністрації Андрій Бондаренко, голова Покровської районної ради Юрій Ключка, Покровський міський голова Руслан Требушкін, віцепрезидент «Української спілки промисловців та підприємців» Денис Красніков.

Відкрив урочистий захід ректор університету Ярослав Ляшок, який у своїй промові нагадав історію виникнення та становлення навчального закладу, який був заснований у далекому 1921 році як Донецький гірничий технікум. 

«100 років Донецького національного технічного університету – це збереження найкращих академічних традицій, формування передових наукових шкіл, запровадження передових конкурентоспроможних технологій, високий рівень підготовки спеціалістів», - зауважив Ярослав Ляшок.

Сьогодні в університеті працюють 22 кафедри, аспірантура та докторантура. Студенти навчального закладу є активними учасниками наукових проєктів. Лише за останні 5 років отримано 33 патенти на винаходи. Навчальний заклад має партнерські відносини з 64 закордонними університетами та 30 науковими інститутами.  

Про вагомий внесок у розвиток науки та підготовку спеціалістів зазначив народний депутат України, член наглядової ради університету Муса Магомедов, який привітав колектив університету зі святом та побажав подальшого розвитку.

«Ми спостерігаємо, як університет розвивається. Приємно, що він сьогодні базуєтесь саме у нашому місті. Покровська міська рада завжди готова підтримувати прагнення начального закладу у його подальшому розвитку і в підтвердження цих слів ми даруємо сертифікат на придбання нової техніки», - зазначив міський голова Руслан Требушкін.

Підприємство-партнер, з яким ДонНТУ пов’язують довгі роки співпраці та тісної дружби – компанія «Донецьксталь». Вітав колектив університету зі 100-річним ювілеєм генеральний директор підприємства Костянтин Вялий.

Кращі представники вишу були нагороджені почесними відзнаками та подяками. Святковий настрій дарували творчі колективи Покровської громади. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Донорство та тероборона: як бути корисним українській армії

Російський окупант продовжує наступальну операцію проти України. На третій день війни більшість українців не залишаються осторонь і роблять разом важливу справу – допомагають українським військовим подолати ворога та відстояти цілісність нашої держави.

eye

879

Громада 1

26 лютого 2022 10:07

До уваги мешканців Гришинського старостинського округу

24 лютого, у четвер, о 10 годині у Гришинському центрі культури та дозвілля (с. Гришине, пров. Гагаріна, 6) відбудеться відкрита зустріч з мешканцями для заслуховування звіту старости Гришинського старостинського округу.

eye

1163

Громада 1

17 лютого 2022 15:48

За результатами конкурсу призначено керівника управління сім’ї, молоді та спорту

У Покровській міській раді проведено конкурс на заміщення посади керівника управління сім’ї, молоді та спорту, ним став Віталій Щербинка.

eye

1148

Громада 1

13 липня 2021 13:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію