• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Обіцяли-зробили: питання, порушене мешканкою під час прийому секретаря міськради, вирішене

eye

419

28.05.2021 16:43

Новини громад

img

На одному з прийомів до секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо звернулась мешканка вулиці Ольшанського Валентина Васильєва. Жінка проживає у будинку, частина якого залишилась без господарів. До будівлі часто навідувались наркозалежні особи, які завдавали чимало клопоту мешканцям.

Наталія Іваньо разом з начальником житлово-комунального відділу Дмитром Візенковим виїхали на місце. Після огляду будівлі надали доручення: закласти вікна покинутих приміщень цеглою та заварити двері решітками.

Комунальні служби із поставленим завдання впорались доволі швидко.

«Будинок вже давно потребував ремонту. Декілька років тому у квартирах, які залишились без господарів, сталась пожежа, яка сильно пошкодила стіни та стелю. Додаткового клопоту додавали асоціальні особи, які оселились з нами поряд. Мені дуже хотілося зберегти будинок. Але самотужки на одну лише пенсію не впоралась би. Я дуже вдячна Наталії Іваньо за швидке вирішення цього питання», - зауважила мешканка вулиці Ольшанського Валентина Васильєва.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

24

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

52

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію