• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Обіцяли-зробили: питання, порушене мешканкою під час прийому секретаря міськради, вирішене

eye

556

28.05.2021 16:43

Новини громад

img

На одному з прийомів до секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо звернулась мешканка вулиці Ольшанського Валентина Васильєва. Жінка проживає у будинку, частина якого залишилась без господарів. До будівлі часто навідувались наркозалежні особи, які завдавали чимало клопоту мешканцям.

Наталія Іваньо разом з начальником житлово-комунального відділу Дмитром Візенковим виїхали на місце. Після огляду будівлі надали доручення: закласти вікна покинутих приміщень цеглою та заварити двері решітками.

Комунальні служби із поставленим завдання впорались доволі швидко.

«Будинок вже давно потребував ремонту. Декілька років тому у квартирах, які залишились без господарів, сталась пожежа, яка сильно пошкодила стіни та стелю. Додаткового клопоту додавали асоціальні особи, які оселились з нами поряд. Мені дуже хотілося зберегти будинок. Але самотужки на одну лише пенсію не впоралась би. Я дуже вдячна Наталії Іваньо за швидке вирішення цього питання», - зауважила мешканка вулиці Ольшанського Валентина Васильєва.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

4

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

16

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

У Покровську підбили підсумки роботи військово-облікового відділу

27 вересня у Покровську відбулись інструктивно-методичні заняття з питань особливостей ведення військового обліку та бронювання призовників, військовозобов’язаних та резервістів на території Покровської громади.

eye

49

Новини громад

27 вересня 2023 17:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію