• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки: дозволили функціонування пришкільних таборів та проведення свят

eye

717

28.05.2021 15:42

Новини громад

img

27 травня відбулося засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному – низка важливих питань, серед яких епідситуація та доцільність відкриття пришкільних таборів у громаді.

Засідання комісії відбулося за участі заступників Покровського міського голови Миколи Шабельника та Маргарити Ідрісової, а також керівників та представників служби МНС, військкомату, поліції, медичних закладів, комунальних підприємств, управлінь та відділів міської ради.

Щодо ситуації з COVID-19 на засіданні зазначили, що наприкінці травня у громаді спостерігається зниження рівня захворюваності. Так, наприклад, з 17 по 21 травня було виявлено 107 випадків, а з 22 по 27 травня – 22 випадки. Майже вдвічі зменшилась і кількість хворих на пневмонію.

Наступним розглянули питання щодо організації та функціонування на базі загальноосвітніх закладів громади пришкільних таборів з денним перебуванням, а також дитячого табору «Сонячне містечко» на базі Дитячого православного центру, що у мікрорайоні «Лазурний». Після обговорення, члени комісії ухвалили ці питання.

Окрім цього, своїм рішенням члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволили проведення заходів, пов’язаних з відзначенням 100-річного ювілею Донецького національно-технічного університету та Дня захисту дітей. Однак було наголошено, що під час святкування не слід забувати про протиепідемічні заходи та дотримуватися дистанції.

Розгляд питання про визначення місця знешкодження вибухонебезпечних предметів, яке також було включене до порядку денного, вирішили перенести на наступне засідання. До нього повернуться після перемовин з керівництвом райдержадміністрації, інших об’єднаних громад та старостами.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію