• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки: дозволили функціонування пришкільних таборів та проведення свят

eye

560

28.05.2021 15:42

Новини громад

img

27 травня відбулося засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному – низка важливих питань, серед яких епідситуація та доцільність відкриття пришкільних таборів у громаді.

Засідання комісії відбулося за участі заступників Покровського міського голови Миколи Шабельника та Маргарити Ідрісової, а також керівників та представників служби МНС, військкомату, поліції, медичних закладів, комунальних підприємств, управлінь та відділів міської ради.

Щодо ситуації з COVID-19 на засіданні зазначили, що наприкінці травня у громаді спостерігається зниження рівня захворюваності. Так, наприклад, з 17 по 21 травня було виявлено 107 випадків, а з 22 по 27 травня – 22 випадки. Майже вдвічі зменшилась і кількість хворих на пневмонію.

Наступним розглянули питання щодо організації та функціонування на базі загальноосвітніх закладів громади пришкільних таборів з денним перебуванням, а також дитячого табору «Сонячне містечко» на базі Дитячого православного центру, що у мікрорайоні «Лазурний». Після обговорення, члени комісії ухвалили ці питання.

Окрім цього, своїм рішенням члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволили проведення заходів, пов’язаних з відзначенням 100-річного ювілею Донецького національно-технічного університету та Дня захисту дітей. Однак було наголошено, що під час святкування не слід забувати про протиепідемічні заходи та дотримуватися дистанції.

Розгляд питання про визначення місця знешкодження вибухонебезпечних предметів, яке також було включене до порядку денного, вирішили перенести на наступне засідання. До нього повернуться після перемовин з керівництвом райдержадміністрації, інших об’єднаних громад та старостами.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Пункт Незламності – місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії

Під час блекауту (відключення електроенергії на понад 6 годин) у Покровській громаді, як і по всій Україні, працюватимуть Пункти незламності.

eye

1

Новини громад

09 грудня 2022 14:44

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

28

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

58

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію