• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Призери «Школи Техно» отримали сучасну лабораторію

eye

403

26.05.2021 08:03

Новини громад

img

Команда юних науковців із ЗОШ №9 стала призером обласного конкурсу «Школа Техно» та отримала можливість облаштувати у своїй школі унікальну технологічну лабораторію.

Організаторами конкурсу «Школа Техно» стали громадська організація «Покровська платформа спільних дій», Донецький національний технічний університет і Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за підтримки компанії «Донецьксталь».

Завдяки конкурсу «Школа Техно» команда «VEGA-5» зможе модернізувати клас інформатики: ЗОШ №9 отримала вісім комплектів сучасного обладнання.

Своїми враженнями від участі у конкурсі та отриманого подарунку учні ЗОШ №9 поділилися із заступницею Покровського міського голови Маргаритою Ідрісовою, заступницею начальниці відділу освіти Любов’ю Воротинцевою, менеджером проектів ГО «Покровська платформа спільних дій» Юлією Лемяскіною та викладачем ДонНТУ Глібом Ступаком.

«Раніше ми робили тільки симуляцію проекту, а тепер можемо реалізувати щось незвичайне - для цього є і бажання, і обладнання. Почнемо з чогось простого, наприклад, з метеостанції. А потім спробуємо перейти до складних проектів, наприклад, медичного обладнання, яке зможе вимірювати тиск і пульс та у разі відхилення від норми подавати сигнал до найближчої лікарні», - розповідає про амбітні плани восьмикласник Дмитро.

«Лабораторія - це прекрасна можливість втілити в життя всі наші задумки, а їх дуже багато. З її допомогою учні зможуть створювати і моделювати такі речі, як розумний будинок, розумна теплиця, моніторити стан здоров'я, відвідуваність учнів і навіть контролювати пожежну безпеку та подачу води», - говорить вчитель інформатики Дарина Литвин.

Гліб Ступак зазначив, що конкурс «Школа Техно» виявив серед школярів Донеччини чималий технічний потенціал і довів, що за такими дітьми майбутнє нашої громади.

«Учасники «Школи Техно» запропонували багато прогресивних рішень. І сьогодні ми бачимо, що ініціативи та прагнення молоді не тільки підтримуються, а й розвиваються бізнесом» - зазначила Юлія Лемяскіна.

«Дуже добре, що в нашому місті є університет, який виявляє обдарованих дітей, що є відповідальний бізнес, який підтримує починання талановитої молоді, - вважає заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова. - Хочеться побажати дітям бути творчими і ділитися своїми ідеями, а ми, звичайно, підтримаємо їхні починання».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Роботу Карлівської фільтрувальної станції поновлено

Дякуємо за героїчні зусилля, які доклали до цього енергетики та співробітники "Вода Донбасу"!

eye

34

Новини громад

18 серпня 2022 13:30

ВІДЕО. Покровський міський голова Руслан Требушкін проінспектував роботу свердловин

У зв`язку з аварійною зупинкою Карлівської фільтрувальної станції та відсутністю централізованого водопостачання у Покровській громаді організовані пункти роздачі технічної та питної води.

eye

31

Новини громад

18 серпня 2022 10:42

Олександр Добровольський: " У громаді триває робота з заготовлення дров та закупівлі вугілля"

Аби зробити запас дров у громаді вже проінвентаризовано понад 400 лісосмуг. Над формуванням пакета документів для видалення дерев працюють землевпорядники разом зі старостами приєднаних територій та фахівцями МНС.

eye

35

Новини громад

17 серпня 2022 18:29

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію