• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Автопарк КП «Покровськтепломережа» поповнився новою технікою

eye

499

26.05.2021 09:46

RSS

img

За кошти місцевого бюджету для КП «Покровськтепломережа» придбано автомобіль МАЗ та екскаватор.

«Ми оновлюємо техніку комунальних підприємств, оскільки стара вже вичерпала свій ресурс. Після об’єднання громади, збільшилась територія обслуговування, тому придбання нової техніки допоможе комунальникам швидше та оперативніше виконувати свою роботу», - говорить заступник Покровського міського голови Сергій Федоров.

Уся техніка сучасна, економна та багатофункціональна. Нові автомобілі посилять процес підготовки громади до нового опалювального сезону та допоможуть оперативніше ліквідовувати аварійні ситуації. При цьому підприємство зможе знизити й витрати на техобслуговування машин та паливо.

«Завдяки підтримці депутатів Покровської міської ради наше підприємство отримало сучасну техніку, яка дуже допоможе у роботі, - говорить керівник КП «Покровськтепломережа» Максим Батенко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

25

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

34

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію