Автопарк КП «Покровськтепломережа» поповнився новою технікою

26.05.2021 09:46

За кошти місцевого бюджету для КП «Покровськтепломережа» придбано автомобіль МАЗ та екскаватор.

«Ми оновлюємо техніку комунальних підприємств, оскільки стара вже вичерпала свій ресурс. Після об’єднання громади, збільшилась територія обслуговування, тому придбання нової техніки допоможе комунальникам швидше та оперативніше виконувати свою роботу», - говорить заступник Покровського міського голови Сергій Федоров.

Уся техніка сучасна, економна та багатофункціональна. Нові автомобілі посилять процес підготовки громади до нового опалювального сезону та допоможуть оперативніше ліквідовувати аварійні ситуації. При цьому підприємство зможе знизити й витрати на техобслуговування машин та паливо.

«Завдяки підтримці депутатів Покровської міської ради наше підприємство отримало сучасну техніку, яка дуже допоможе у роботі, - говорить керівник КП «Покровськтепломережа» Максим Батенко.