• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Автопарк КП «Покровськтепломережа» поповнився новою технікою

eye

280

26.05.2021 09:46

RSS

img

За кошти місцевого бюджету для КП «Покровськтепломережа» придбано автомобіль МАЗ та екскаватор.

«Ми оновлюємо техніку комунальних підприємств, оскільки стара вже вичерпала свій ресурс. Після об’єднання громади, збільшилась територія обслуговування, тому придбання нової техніки допоможе комунальникам швидше та оперативніше виконувати свою роботу», - говорить заступник Покровського міського голови Сергій Федоров.

Уся техніка сучасна, економна та багатофункціональна. Нові автомобілі посилять процес підготовки громади до нового опалювального сезону та допоможуть оперативніше ліквідовувати аварійні ситуації. При цьому підприємство зможе знизити й витрати на техобслуговування машин та паливо.

«Завдяки підтримці депутатів Покровської міської ради наше підприємство отримало сучасну техніку, яка дуже допоможе у роботі, - говорить керівник КП «Покровськтепломережа» Максим Батенко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

15

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

Молодь за безпеку дорожнього руху. ДТПер?

Відеоробота Тетяни Міщинської, 11 клас, Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №20, здобула І місце на всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», 2018 р.

eye

12

Новини

10 серпня 2022 15:20

Безпека на залізниці: чому потяг це небезпечно

У період війни питання безпеки громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, набуло вагомого змісту. Збільшення дорожнього трафіку, пошкодження доріг, встановлення блок-постів змусило переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях. За дан

eye

15

Новини

10 серпня 2022 15:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію