• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Понад 500 мешканців Покровської громади отримують соціальні послуги вдома

eye

356

25.05.2021 17:02

Новини громад

img

Після приєднання територій до Покровської громади міський територіальний центр Управління соціального захисту населення збільшив кількість соціальних працівників, які знедавнього обслуговують за місцем проживання і сільських мешканців.

Сьогодні у Покровській громаді безоплатну допомогу «на дому» отримують 529 осіб. Це мешканці Покровська, Родинського, селища Шевченко та сільських територій, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують соціальної допомоги.

«У зв’язку з реформою децентралізації до Покровської громади увійшла велика кількість населених пунктів, - розповіла керуюча справами виконкому Покровської міської ради Алевтина Жук. - Послуги соціальних працівників мають попит не лише у містах, а також у селах.  Таким чином ми намагаємось максимально наблизити всебічну допомогу до тих, хто її потребує».

Відтепер у кожному населеному пункті громади є соціальні працівники. Усього їх 11. Наприклад, села Гришине та Перше Травня мають по 3 представники міського територіального центру, які обслуговують нужденних.

«Перелік послуг залишився незмінним - це вся побутова домашня робота. У сільській місцевості у всіх мешканців є городи, тож наші працівники допомагають бабусям поратись на земельних ділянках. Прибирають також у будинках, ходять за продуктами, ліками. Усі соціальні працівники, які працюють у селах, місцеві. Вони завжди поряд і можуть допомогти у будь-який момент», - розповіла завідувачка відділення соціальної допомоги на дому територіального центру Управління соціального захисту населення Оксана Саглай.

Людмила Колесник – одна з соціальних працівників, які обслуговують мешканців села Перше Травня. Своїх підопічних жінка відвідує двічі на тиждень. За словами Людмили, робота не важка, але відповідальна. До бабусь ставиться, як до рідних, бо своїх вже немає серед живих.

«Важко уявити життя самотніх людей в селі без допомоги соціальних працівників, - зазначив староста Першого Травня Олександр Ухов. - Ми намагаємося зробити усе, щоб кожна людина, яка потребує допомоги, відчула турботу та увагу. Дуже добре, що соціальні працівники надають такі послуги мешканцям сільських територій. Така допомога є дуже суттєвою».

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Роботу Карлівської фільтрувальної станції поновлено

Дякуємо за героїчні зусилля, які доклали до цього енергетики та співробітники "Вода Донбасу"!

eye

23

Новини громад

18 серпня 2022 13:30

ВІДЕО. Покровський міський голова Руслан Требушкін проінспектував роботу свердловин

У зв`язку з аварійною зупинкою Карлівської фільтрувальної станції та відсутністю централізованого водопостачання у Покровській громаді організовані пункти роздачі технічної та питної води.

eye

30

Новини громад

18 серпня 2022 10:42

Олександр Добровольський: " У громаді триває робота з заготовлення дров та закупівлі вугілля"

Аби зробити запас дров у громаді вже проінвентаризовано понад 400 лісосмуг. Над формуванням пакета документів для видалення дерев працюють землевпорядники разом зі старостами приєднаних територій та фахівцями МНС.

eye

35

Новини громад

17 серпня 2022 18:29

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію