• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Робоча зустріч у рамках Консалтингового центру

eye

195

30.04.2021 08:24

Загальні новини

img

28 квітня у Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбулася робоча зустріч із соціальними партнерами в рамках центру розвитку підприємництва у дистанційному форматі. Не зважаючи на складнощі, пов'язані з рядом обмежень на проведення масових заходів, які продовжують впливати на повноцінну роботу закладів, Покровський МЦЗ продовжує партнерство з питань забезпечення зайнятості. 

До онлайн конференції долучилися Покровське об'єднане управління пенсійного фонду України та Східне міжрегіональне Управління Державної служби України з питань праці. 

Спілкування з перевіреними соціальними партнерами завжди є досить інформативним. Разом визначили точки перетину інтересів усіх зацікавлених сторін та обговорили стратегією взаємодії. Також присутні були ознайомлені з онлайн сервісами пенсійного фонду та порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. 

Як завжди, всі питання з’ясовані, проблеми вирішені, співпраця триває!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в оселі понад 24 тисяч родин на Донеччині

Протягом доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 9 населених пунктів, постраждалих через обстріли.

eye

16

Новини

05 жовтня 2022 14:53

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

13

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

39

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію