• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську вшановують Героїв України

eye

496

23.05.2021 14:26

Новини громад

img

У публічній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка відбулася патріотична година до Дня Героїв України. Захід був організований для учнів старших класів БПГ м. Покровська. На патріотичну годину запросили членів новоствореної Громадської ради при Покровській міській раді Юрія Марсанова (ГО “Союз учасників та інвалідів АТО”) та Олександра Ситнікова (ГО “Спілка воїнів АТО Покровського району та міста Покровська Донецької області”).

Співробітники бібліотеки підготували для школярів невеликий екскурс у історію становлення дня пам'яті українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність батьківщини. Ветерани АТО розповідали про своїх побратимів, що отримали звання Героя України та про особистий досвід участі у військових діях. Наприкінці патріотичної години присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих патріотів.

Щиро вітаємо тих, хто поставив свободу рідного народу понад свої особисті інтереси і присвятив життя служінню українській нації. Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали на захист України. Хоча День героїв не є офіційним державним святом, але він широко відзначається всіма, хто вшановує пам'ять видатних діячів українського визвольного руху. Слава Україні! Героям слава! 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Роботу Карлівської фільтрувальної станції поновлено

Дякуємо за героїчні зусилля, які доклали до цього енергетики та співробітники "Вода Донбасу"!

eye

30

Новини громад

18 серпня 2022 13:30

ВІДЕО. Покровський міський голова Руслан Требушкін проінспектував роботу свердловин

У зв`язку з аварійною зупинкою Карлівської фільтрувальної станції та відсутністю централізованого водопостачання у Покровській громаді організовані пункти роздачі технічної та питної води.

eye

30

Новини громад

18 серпня 2022 10:42

Олександр Добровольський: " У громаді триває робота з заготовлення дров та закупівлі вугілля"

Аби зробити запас дров у громаді вже проінвентаризовано понад 400 лісосмуг. Над формуванням пакета документів для видалення дерев працюють землевпорядники разом зі старостами приєднаних територій та фахівцями МНС.

eye

35

Новини громад

17 серпня 2022 18:29

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію