• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. У Покровську стартував освітній проєкт «Школа молодого політика»

eye

1173

22.05.2021 18:58

Новини громад

img

22 травня в Покровській громаді стартувала навчальна програма з політичної грамотності для молоді «Школа молодого політика». Спікерами заходу стали народний депутат України Муса Магомедов, секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, заступник міського голови Костянтин Мілютін, керуюча справами виконкому Алевтина Жук та представники депутатського корпусу.

Під час заходу молодь разом з представниками влади шукали відповіді на питання «Чи легко бути політиком», «Як працює система місцевого самоврядування ззовні», «Які обов’язки у депутата».

За словами секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, громадська та політична діяльність – складна справа. Це робота з людьми, які мають різні погляди та думки щодо однієї ситуації.  Іноді важко знайти спільне рішення. Але політик – це людина, яка зможе професійно та дипломатично це зробити.

Під час зустрічі з молоддю своїм досвідом ділились Муса Магомедов, Костянтин Мілютін, Алевтина Жук, Олена Харчевна та Малхаз Есебуа. Ініціатором проведення тренінгу став член виконкому Максим Лисенко.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Роботу Карлівської фільтрувальної станції поновлено

Дякуємо за героїчні зусилля, які доклали до цього енергетики та співробітники "Вода Донбасу"!

eye

23

Новини громад

18 серпня 2022 13:30

ВІДЕО. Покровський міський голова Руслан Требушкін проінспектував роботу свердловин

У зв`язку з аварійною зупинкою Карлівської фільтрувальної станції та відсутністю централізованого водопостачання у Покровській громаді організовані пункти роздачі технічної та питної води.

eye

30

Новини громад

18 серпня 2022 10:42

Олександр Добровольський: " У громаді триває робота з заготовлення дров та закупівлі вугілля"

Аби зробити запас дров у громаді вже проінвентаризовано понад 400 лісосмуг. Над формуванням пакета документів для видалення дерев працюють землевпорядники разом зі старостами приєднаних територій та фахівцями МНС.

eye

35

Новини громад

17 серпня 2022 18:29

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію