• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. У Покровську стартував освітній проєкт «Школа молодого політика»

eye

1505

22.05.2021 18:58

Новини громад

img

22 травня в Покровській громаді стартувала навчальна програма з політичної грамотності для молоді «Школа молодого політика». Спікерами заходу стали народний депутат України Муса Магомедов, секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, заступник міського голови Костянтин Мілютін, керуюча справами виконкому Алевтина Жук та представники депутатського корпусу.

Під час заходу молодь разом з представниками влади шукали відповіді на питання «Чи легко бути політиком», «Як працює система місцевого самоврядування ззовні», «Які обов’язки у депутата».

За словами секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, громадська та політична діяльність – складна справа. Це робота з людьми, які мають різні погляди та думки щодо однієї ситуації.  Іноді важко знайти спільне рішення. Але політик – це людина, яка зможе професійно та дипломатично це зробити.

Під час зустрічі з молоддю своїм досвідом ділились Муса Магомедов, Костянтин Мілютін, Алевтина Жук, Олена Харчевна та Малхаз Есебуа. Ініціатором проведення тренінгу став член виконкому Максим Лисенко.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

38

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

43

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

97

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію