• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. У Покровську стартував освітній проєкт «Школа молодого політика»

eye

1728

22.05.2021 18:58

Новини громад

img

22 травня в Покровській громаді стартувала навчальна програма з політичної грамотності для молоді «Школа молодого політика». Спікерами заходу стали народний депутат України Муса Магомедов, секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, заступник міського голови Костянтин Мілютін, керуюча справами виконкому Алевтина Жук та представники депутатського корпусу.

Під час заходу молодь разом з представниками влади шукали відповіді на питання «Чи легко бути політиком», «Як працює система місцевого самоврядування ззовні», «Які обов’язки у депутата».

За словами секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, громадська та політична діяльність – складна справа. Це робота з людьми, які мають різні погляди та думки щодо однієї ситуації.  Іноді важко знайти спільне рішення. Але політик – це людина, яка зможе професійно та дипломатично це зробити.

Під час зустрічі з молоддю своїм досвідом ділились Муса Магомедов, Костянтин Мілютін, Алевтина Жук, Олена Харчевна та Малхаз Есебуа. Ініціатором проведення тренінгу став член виконкому Максим Лисенко.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

78

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

88

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію