Затверджено графіки поточних ремонтів багатоквартирних будинків Покровської громади

20.05.2021 13:54

20 травня під головуванням секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулось чергове засідання виконкому, під час якого були затверджені графіки поточних ремонтів багатоквартирних будинків.

За словами начальника житлово-комунального відділу міської ради Дмитра Візенкова, у поточному році заплановане виконання ремонтних робіт у 409 будинках, 357 з яких у місті Покровську, 72 – у Родинському та 11 – у селищі Шевченко.

Виконання ремонтів буде проводитись за напрямами:

- ремонт системи центрального опалення, водо та теплопостачання, водовідведення,

- шиферної та м’якої покрівлі, балконних та під’їздних козирків,

- міжпанельних та деформаційних швів,

- під’їздів, ганків, цоколя та фундаменту,

- проведення перевірки та чищення ДВК.

«Графік складався за заявами та потребами мешканців громади. Перелік робіт формували старші будинків, з якими ми постійно підтримуємо зв’язок», - зазначив Дмитро Візенков.

Графіки найближчим часом будуть оприлюднені на сайті Покровської міської ради у розділі: Міське врядування – Виконавчий комітет – Прийняті рішення.