• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За рахунок контрольно-перевірочної роботи аудита Донеччини держбюджет додатково отримав майже 18 млн гривень

eye

342

14.05.2021 10:37

Загальні новини

img

Упродовж січня-квітня 2021 року підрозділами аудиту ГУ ДПС у Донецькій області завершено та узгоджено 547 документальних перевірок, за результатами яких до бюджетів усіх рівнів було донараховано 209,7 млн гривень. 

Окремо ведеться робота щодо проведення позапланових перевірок суб’єктів господарювання, які вирішили через певні обставини припинити свою діяльність. По кожному такому випадку на підставі ґрунтовного аналізу всієї наявної в органах ДПС стосовно нього податкової інформації про ризики в його діяльності (щодо приховування об’єктів оподаткування, несплати ним податкових зобов’язань тощо), приймається рішення щодо необхідності (або її відсутності) проведення позапланової перевірки суб’єкта господарювання у зв’язку з припиненням. З початку року проведена 121 така перевірка на закриття, за результатами яких донараховано 11,1 млн гривень. Крім того, 104 суб’єктам господарювання вже припинено діяльність без проведення перевірок.

Триває контрольно-перевірочна робота і по збитковим підприємствам. Так, за результатами перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 58,5 млн гривень.

Загалом за результатами роботи аудиту Донеччини з початку 2021 року до держбюджету надійшло 17,9 млн гривень, в т.ч. погашено податкових зобов`язань за актами документальних перевірок на суму 8,5 млн гривень. 

Робота управління аудиту ГУ ДПС у Донецькій області з виявлення та упередження порушень податкового законодавства триває.


 

Підписатися на Facebook  

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал 

t.me/tax_gov_ua

 

Підписатися на YouTube 

youtube.com/TaxUkraine

youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті


 

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в оселі понад 24 тисяч родин на Донеччині

Протягом доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 9 населених пунктів, постраждалих через обстріли.

eye

13

Новини

05 жовтня 2022 14:53

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

8

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

33

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію