• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Презентація сервісів міського центр соціальних служб та мультифункціонального простору центру підтримки сім’ї

eye

185

RSS

img

У Покровську до Дня сім’ї презентували послуги центру, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які належать до вразливих груп населення та перебувають у складних життєвих обставинах.

Сьогодні у мікрорайоні «Сонячний» зібралося багато дітей та дорослих, аби взяти участь у презентації центру соціальних служб. Цей заклад створений для проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах, і надає їм соціальні послуги.

Міській голова Руслан Требушкін привітав присутніх зі святом та зазначив, що робота таких закладів - важливий крок до розвитку громади.

«Дуже важливо, що у нашій громаді є змога отримувати соціальні послуги в такому форматі. Впевнений, що для наших мешканців цей центр максимально корисний та в повній мірі забезпечує необхідну соціальну підтримку», - сказав Руслан Требушкін.

Після привітального слова мер вручив Почесні грамоти батькам-вихователям, опікунам та багатодітним батькам нашої громади.

Керуюча справами виконкому Алевтина Жук привітала присутніх з Міжнародним Днем Сім'ї та розповіла про функціонал центру.

«Кожен з жителів Покровської громади зможе отримати комплексні кваліфіковані послуги спеціалістів: консультування, інформування, соціальної профілактики, соціальної інтеграції та реінтеграції, адаптації, кризового та екстреного втручання, представництва інтересів та медіації», - зазначила Алевтина Жук.

Після урочистостей керівниця центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді міськради Тетяна Лисенко запросила всіх бажаючих ознайомитися з локаціями центру.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію