• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Секретар міськради Наталія Іваньо вирішує питання мешканців приєднаних територій

eye

984

14.05.2021 11:31

Новини громад

img

Часто на особистих прийомах секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо люди порушують питання, що стосуються благоустрою сільських територій Покровської громади. Мешканців турбують питання якості медичного обслуговування, стану доріг, водозабезпечення, зовнішнього освітлення.

«Мій дім знаходиться майже на краю села. Коли на вулиці негода, дістатись до центру практично неможливо. Дорога по вулиці Веселій стає непрохідною. Вона вже давно потребує ремонту», - розповіла під час особистого прийому мешканка села Піщане Марія Воловод.

Серед інших прохань жінки – підключення електроенергії до будинку та відновлення водопостачання.

Щоб більш детально розібратись з ситуацією та допомогти вирішити питання, які вже тривалий час хвилюють мешканців Піщаного, Наталія Іваньо ініціювала проведення виїзного комісійного обстеження сільських вулиць та умов проживання заявниці. Разом з начальником житлово-комунального відділу Покровської міськради Дмитром Візенковим та старостою Альоною Бражко вона виїхала на місце.

Щодо водопостачання: було прийнято рішення виконати роботи за програмою 50 на 50. Жінка придбає матеріали, а КП «Покровськводоканал» надасть кваліфікованих працівників та виконає всі необхідні роботи із прокладення водопроводу за власний кошт. Посприяють і у вирішенні питання з відновлення електропостачання, проте мешканка має погасити існуючу заборгованість.

Розглядається також питання з ремонтом вулиці Веселої. За словами Наталії Іваньо на території села Піщане веде діяльність компанія «Донецксталь» -триває будівництво вентиляційного стовбуру №3. Підприємство і раніше відгукувалось на прохання місцевих мешканців, цього разу керівництво громади також сподівається на підтримку компанії у ремонті проблемної ділянки дороги.  

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Коли потрібна юридична підтримка — хаб «Ми — Донеччина» Покровської МВА поруч

Кожного вівторка в гуманітарному хабі «Ми — Донеччина» Покровської МВА є можливість отримати відповідь на складні юридичні питання.

eye

36

Новини громад

20 травня 2025 14:50

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк відзначив роботу 9-го пожежно-рятувального загону

Очільник Покровської громади Сергій Добряк відзначив віддану та героїчну роботу особового складу 9-го державного пожежно-рятувального загону, який тривалий час базувався у Покровську.

eye

59

Новини громад

20 травня 2025 13:00

Ефективне управління земельними ресурсами в умовах воєнного часу: досвід Покровської громади

Спеціалісти управління земельних ресурсів та АПР постійно проводять методичну, консультаційну роботу та інформують населення громади з питань, пов’язаних із регулюванням земельних відносин.

eye

69

Новини громад

20 травня 2025 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію